Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nők nagy része lábon és...

A nők nagy része lábon és seggen kívül nem is edz másra?

Figyelt kérdés

2019. febr. 16. 16:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én láttam nőt rendesen edzeni karra is, lórugásokat csinált meg kalapács bicepszeket, szerintem ő edz rendesen. Nagyon jó látvány egy nő aki nem csak azokra a testrészeire edz amire a a pasik a leginkább gerjednek.


Akkor ennyi erővel ha a nők nem edzenek felsőtestre mi minek lábazunk? Már aki lábazik persze.

2019. febr. 16. 20:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy xanaxot dobjál már be tesó, nagyon be vagy lendülve.
2019. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mert a strand vagy börtön gyúrós mell-bicepszező női verziója,a se-gg-láb edző és semmi másra nem.
2019. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En inkabb ugy mondom, hogy szoktam latni parosokat, akik az oltozobol az edzotermi es "fogyokuras" okossagaik megosztasa utan egybol (bemelegites nelkul) a guggolokerethez mennek vagy az ellipszisgep-taposogep valamelyikehez. Olyan lany is van, aki a parjaval jon be terembe, a srac leedz, a baratno meg vagy a kardioreszlegen csinal valamit, vagy a terem nyujtoreszenel levo babzsakra leul es lesi az embereket (ami roppant idegesito, tobb okbol is). Es vannak a 30-40koruli nok, akik szemelyi edzo mellett ketkilos sulyokkal eresztik le a segguket -25°os szogig (az orankent 5ks "szemelyi edzo", aki a plank gyakorlatot sem tudja helyesen megcsinal(tat)ni).

Hasazni meg egy not sem lattam, bar nem figyelem, csak akkor veszek eszre ott valamit, ha nagyon kirivo esetrol van szo (vagy gyakran talalkozom az illetovel) 😀


Ket lanyt szoktam latni, akik rendszeresen jarnak, es felsotestre is edzenek, jomagam is. Sot, en nem is labaztam vagy 3 hete, mert mindig talalok valami kifogast, hogy aznap miert ne kezdjek el guggolni.🤣 Pl.holnap kene, de ma megmasztam Normafat ketszer, ugyhogy inkabb hatnapom lesz megint 😂

2019. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!