Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen termékkel tudnék...

Milyen termékkel tudnék leghatásosabban zsírt égetni helyileg?

Figyelt kérdés
A hasamrol kellene!
2019. febr. 17. 13:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nincs helyi zsírégetés.

Ha kalóriadeficittel zsírt veszítesz, egyrészt genetika, hogy honnan fogysz először, és utoljára, másrészt pedig ahol a legtöbb van, onnan fog elfogyni legutoljára, mert pár kivételes esetet tekintve mindenhonnan minden nagyjából egyforma sebességgel fogy.

A csodaszerekről pedig annyit, hogy nem létezik olyan, amivel helyi zsírégetés létezhetne, de vannak elég hatásos szerek, melyekkel marha gyorsan lehet fogyyni, (amik illegálisak) cserébe viszont szívizom károsodás stb a mellékhatások, szóval megérné?


Konklúzió:

Mozogj, tarts deficitet és fogyni fogsz.

2019. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csinálj felüléseket.
2019. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Drazicc ***** válasza:
82%
Na jó ha már így kiharcoltad elmondjuk a titkot, hogy helyileg mivel lehet a legjobban zsírt égetni. Egy dezodor meg egy öngyújtó kell hozzá.
2019. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Esküszöm, ebben a kategóriában mostanában több a trollkérdés mint a rendes.

Értem én, először tényleg vicces volt a "zsírégető kapszula" meg "hogy fogyjak hasról" amit te szépen kombináltál, a konjugált periodizáción és Pumped Gabón is mosolyogtam, de már erőltetett. Találjatok ki valami újat inkább, sőt kitalálok én.

2019. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lángszóró. 👍
2019. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!