Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt a formát lehet hozni...

Ezt a formát lehet hozni naturálban?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 18. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ez nem a legjobb kép de innen nekem határesetnek tűnik
2019. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Linkelek még be képet!


[link]

2019. febr. 18. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a genetika is akkor elérhető , bár szerintem a kép miatt lehet hogy ment egy kevés "okosság" vagy photoshoppoltak rajta egyet . Megnézve a képet , látszik hogy nem veszi félválról az edzést , hanem odateszi magát . Ill az is megfigyelhető hogy izmai ugyan szépek de mégsem túl teltek .
2019. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végülis 15 évig volt kommandós, harci sportok, 35 kilós felszerelés, és ahogy momdod rengeteg edzés, gondolom ez is hozzájárulhat. Köszönöm a választ!
2019. febr. 18. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__966..


Na a kérdező által linkelt képen látszik hogy a tag nem naturál . Ehhez képest a volt kommandós izmai nem annyira "felfújtak"

2019. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet érni naturálban. Az a baj, hogy az emberek azt hiszik hogy csak koxal lehet valaki izmos, pedig nem. Naturálban is elérhető igencsak formás test, persze bizonyos kereteken belül, de ez még benne van. Egy ilyen testnek az alapkövetelménye a jó genetika. Nem lesz mindenkiből naturálban ilyen, de nem lehetetlen. Saját tapasztalat, hogy nem kell kox ahoz, hogy koxosnak nézzenek :) És nem kell stana, meg a tökömsetudja mi még, hogy száraz és kockás legyen a hasad. De tény, hogy a versenyt nem veheted fel egy kémiai vegyületekből álló testtel.
2019. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
teljesen mind1 hány évig edz meg mekkora súlyokkal, naturálon nagyon limitáltak a lehetőségek, és az ilyen kommandós idióták pont arról híresek hogy törődnek az egészségükkel mi ... :D nekik mind1 hogy meghalnak 20 évesen vagy 40 vagy 90
2019. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már miért lenne idióta?
2019. febr. 19. 16:12
 9/9 MadSeal ***** válasza:
Én általában mindenkit Illés Norberthez hasonlítok (persze a még aktív fizikumához), mert szerintem az lehet valahol a max körüli naturál izomzat. Persze attól meég nyomhat valamit az adott illető, csak épp esély van arra, hogy nem. Szerintem ez az ember simán lehet tiszta. Azt hogy ki cuccol és ki nem, leginkább akkor lehetne eldönteni, ha látnánk évközben folyamatosan, mennyit változik. Ha nagyon hullámzó a fizikuma, akkor valszeg nem tiszta.
2019. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!