Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha izmot akarok építeni napi...

Ha izmot akarok építeni napi hány gramm fehérjét kellene bevinnem? 17 éves lány vagyok 164cm 58kg

Figyelt kérdés
Már régóta fitnessezek és van rajtam már bőven izom viszont az étkezésre nem nagyon figyeltem eddig.. És most mar arra is akarok később mar személyi edzővel taplalek kiegeszitokkel aztan verseny szintén tudnátok segíteni egy elindulást mit hogy kezdjek míg nem megyek edzőhöz legalább csak a feherje bevitelt.. A sport adott azt tudom mit hogy..
2019. febr. 20. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Mostanában napi 2 g / testsúlykilogram fehérjebevitelt ajánlanak az izonépítéshez. Különböző könyvekben, cikkekben más-más számokat találni, de a 2 g / kg / nap irányadónak jó.
2019. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!