Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hozható ez a forma otthoni,...

Hozható ez a forma otthoni, saját testsulyos gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fél éve edzek itthon,saját testsulyos gyakorlatokkal. Szerintem szépen erősödök. Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen formát el lehet érni itthon?

[link]



2019. febr. 21. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Mindenkinek máshol van a mérce. Valakinek ez már tökéletes saját magához képest.


Szerintem ne akard megszabni, hogy a konditerembe milyen egyéneknek kellene járni.


Miért zavarnak a 60-70 kilós gyerekek? Ennyire feszült vagy belül vagy mi a gond?


Szerintem meg igen is jó ez az irány, így a kox egyre jobban háttérbe kerül. Talán a 80-as években volt az a divat, hogy minden férfinak 1 mázsás izomkolosszusnak kellett lenni, minden lapról ez köszönt vissza.


Most meg a physique dominál, amivel szerintem semmi baj nincs. Ehhez legalább kevesebb anyag kell, vagy nem is kell jobb esetben.


Én meg azon röhögök, hogy Mr. Olympia testépítők az ideálok egyeseknek, amikor szerintem úgy néznek ki, mint a szörnyszülöttek. De legalább utoljára már ott sem a legnagyobb nyert, ez is azt jelzi, hogy már nincs akkora igény a nagyságra.


A férfiasság nem ott kezdődik, hogy ki mekkora. Sőt, a testépítés sem! 70 kilósan is lehet valakinek jó kiállása és kinézete, meg 100 kilósan is lehet valaki egy rakás szerencsétlenség hiába 45-ös a karja...

2019. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolso, te nagyon el vagy tevedve...
2019. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Fejtsd ki nyugodtan aztán megvitatjuk.


Erre én meg azt mondom addig te vagy eltévedve :)

2019. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"kox egyre jobban háttérbe kerül."


Ezt honnan veszed? Kicsit el vagy tévedve...

2019. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%

Mindegy. Az a gond, úgysem jutunk dülőre. De nem baj.


Bár nem csodálkozom, mert tényleg ilyen a magyar mentalitás, engem is folyamatosan levékonyoznak, pedig hasonló a formám mint az instagramos srácnak.


Hogy ez miért nem lehet cél valakinek, fel nem fogom.


Azért az elgondolkodtató, egy Kathi Béla videó alatt aligha látható negatív komment (ellenkezőleg a férfi ideál megtestesítőjének inkább tartják), de pl. egy Pfalzer Dániel Youtube videós alatt bőven láttam negatív kommenteket, hogy milyen forma ez stb.


Szerencsére én jól érzem magam így, mivel munkával jutottam el idáig, hobbi testépítőnek is tartom magam, más meg mondjon amit akar.

2019. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akinek ez nulla fizikum, az örüljön, hogy jó géneket örökölt. Mert kétlem, hogy csak azért lenne nagyobb, mert gyerekkorától kezdve tudatosan edzett és táplálkozott.
2019. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%

Azert mondtam hogy el vagy tevedve, mert egyreszt a physique kategoria is a doppingrol szol, masreszt a kepen lathato srac fizikuma hozhato sulyzos es sajat testsulyos edzes nelkul is. Kozelebe nincs egy physique alkatnak, semmilyen szinten, egy atlagos, jo genetikaju felnott ffi fizikumot latunk. Ha valakinek ez mintaszeru, vagy elerendo cel, furcsa szamomra mint irtam, mivel sportteljesitmeny nelkul hozhato. Mi az ami peldaerteku kellene hogy legyen? Egy olyan fizikum amit munkaval "kell" es lehet elerni, egy olyan tomeg ami kiemelkedo. Nem 100 kilos szaraz tomegrol beszelek, mert az cucc nelkul nem megy. De mondjuk egy 80-90 kg 10-15% tzs. mar lehet pelda erteku. Tovabba a "bajom" a 60-70 kilos gyerekekkel, hogy nagyon sokan rosszul vegrehajtott gyakorlatokkal, rossz edzestervvel, rossz etrendel evek ota ugy nez ki, hogy nem latszik rajta semmi. Azert raktam idezojelbe a bajt, mert tulajdonkeppen ez igy oke, nem torvenyszeruen kell hogy legyen latszata akar eroszintben akar testfelepitesben az egesznek. A bajom azzal van aki erre ugy buszke, nezegeti magat a tukorbe, majomkodnak a gepeken, aki nagyobb nala vagy szarazabb nala az mar egy ork, egy koxos suttyo, stb. Meg sem fordul a fejeben, hogy van aki ezt mashogy csinalja es tobbet beletesz. Bele lehetne menni olyan dolgokba is, hogy alazat, magaddal es a sporttal szemben, ami ezeknel a sracoknal 0. De folosleges, mert mindenkinel mas ertekrendet kepvisel a sport.

Semmilyen szinten nem akarom ahogy irtad "megszabni" azt, hogy ki jarjon edzeni, nem is celoztam hasonlora sem. Csak mindenki kezelje helyen a sporttarsait, a sajat sportteljesitmenyet, es az elerheto realis celokat.

2019. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!