Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti miket esztek a nap minden...

Eszto18 kérdése:

Ti miket esztek a nap minden szakaszában ha diétás alakformálós edzést csináltok?

Figyelt kérdés
Reggel ebéd vacsi ötletek amiket ti is esztek. Diétás alakformó edzéshez kellene egy étrend.Meg ti mit esztek vagy isztok edzés után.Egyébként lány vagyok :)Előre is köszönöm 😘

#diétás étrend #alakformálás edzés
2019. febr. 25. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A reggelim 2 tükortojás, sajt ráreszelve, 1 pohár tej, 1 szelet teljes kiörlésű kenyér vajjal, valami zöldáru ami általában paradicsom.

Ebéd az valami leves, meg köret hússal, de ez mindíg más.

Vacsora az teljes kiörlésű kenyér szendvicsnek megcsinálva, zöldáruval, 1 pohár tej.

Edzés után 1 szelet fittness szelet.

Tudom lehetne jobb is, de nekem ez így megfelel.

2019. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom etkezeseit irom inkabb. Reggelire 2-3 szelet tk. kenyer, vagy 1-1 tojassal, vagy szendvicsnek megcsinalva, ebedre nemi rizs, 100-150g csirkevel, delutan zabpehely, zabkasa vagy 1-2 szendvics, esetleg 50-100g hus rizzsel, vacsorara 100-150g hus parolt vegyes zoldseggel vagy nyers zold zoldseggel, ha pihenonapja van 100-150g turo almaval. Nap kozben meg egy marek mogyoro is bemegy neki egy kis doboz natur joghurttal, mikor hogy.
2019. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!