Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol szedése hogyan?

Danabol szedése hogyan?

Figyelt kérdés
danabol tablettát szeretnek rendelni 500db-ot úgy ahogy tudtam utána olvastam elolvastam természetesen a mellékhatásokat is, a kérdésem az lenne azokhoz akik szedték/szedik hogy mennyire vált be ez a kis tabletta illetve milyen módszerekkel szedik és milyen vissza állítóval nagyon nem vagyok hozza értő nem sokat tudtam meg abból amiket olvastam mindenkepp szeretném szedni csak először szeretném megtudni hogy hogyan kell ezt normálisan adagolni illetve levezetni.. 17 éves vagyok eléggé vékony és nem nagyon sikerül olyan szintet elérnem sima natúrban amilyet szeretnék, köszönöm szépen a választókat és tudom hogy ez nem jó dolog tisztában vagyok vele de eldöntöttem mar.. privátban is szívesen meghallgatom a tapasztalatokat..

2019. márc. 7. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Jaja nyilvan, nincsen normalis dana.

Kb ugy fogsz kinezni mint egy szep vizhordo....

2019. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17 éves vagy????
2019. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennyolcadik életévét be nem

töltött személyt tiltott teljesítményfokozó szer használatára rábír, vagy ilyen személynek a

tiltott teljesítményfokozó szer használatához segítséget nyújt, vétség miatt egy évig terjed ő

szabadságvesztéssel büntetendő

2019. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy meg figymaszűkülettel ne kokszolj!


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..



😂😂😂

2019. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"17 éves vagyok eléggé vékony és nem nagyon sikerül olyan szintet elérnem sima natúrban amilyet szeretnék" ezt honnan a kva anyámból tudod? Gondolom edzel vagy 3 hónapja. Egyébként csak azért írtam, hogy később megtaláljam ezt a kérdést, meg a savazást amit kapsz.
2019. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ebből nem lesz semmi. Mármint a szarráoltásból.


Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!



Kár, pedig biztos jó móka lett volna.

2019. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis 17 éves hülyegyerek befosott a 3as választól, azért törölte magát. :DDDDDDDDDD
2019. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kis szűz fitymaszűkületes hü lye gyerek 😁
2019. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!