Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra, danabol szedése?

Danabol kúra, danabol szedése?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy ideje elkezdtem edzeni és nem tudtam ellenállni a kísértésnek hogy ki ne próbáljam a danabol nevű szert ugyanis saját szememmel láttam pár haveromon hogy milyen hamar milyen nagy növekedést képes előidézni.Páran mondták hogy hosszútávon milyen mellékhatásai lehetnek,de nem foglalkoztam vele.3 hete szedem és most olvasgattam utána az interneten hogy valóban káros lehet az egyezségre. 100 dbt vettem belőle és kezdtem el szedni ahogy ajánlották.Az első 5 napban napi 2 szemet,utána 2-3 hétig napi 4,majd levezetésnek ismét napi 2 szem.Az első 5 nap után felvittem napi 4re majd most 1 hete napi 5öt veszek be belőle.Úgy szeretném letenni hogy holnaptól csak napi kettőt szedek ismét.Ez így jó lenne?

#tömegnövelés #danabollal
2013. máj. 30. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó, hogy a végén kezdesz gondolkodni. Elvileg jó lehet, de nem vagyok hozzáértő.
2013. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor megvettem akkor azt mondták hogy 2-3 hétig szedjek napi 4et,ezt én hagyom csak szimplán 2 hétig és inkább visszatérek azokhoz amikkel először kezdtem az edzést.Fehérje,anadrol,kreatin és amino.
2013. máj. 30. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A gond csak az, hogyha leteszed az anabolikus szarokat, össze is mész mint a kidurrant lufi, ugyanis ezek az izomtömeget vízvisszatartással meg egyéb okosan kifundált módszerekkel növelik. Körülbelül mintha egy Trabant elejére Ferrári karosszériát szerelnél...
2013. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

100 darab??

az mi?

aki kokszol nem ekkora dózisokkal teszi, meg mi ez h felvezetés, levezetés?

már ezeregyszer el volt mondva h mindez semmit sem ér, csak pocsékolás a szerből?

ha beveszed az már attól a pillanattól hat!!

nem írnék mellékhatásokat gondolom tisztában vagy vele.

a haverjaid nem a sok izomtól nőnek!!

mert amit ettől felszednek, annak nagy része víz meg zsír!!a szer sajátosságai miatt, amit kicsit kilehet küszöbölni proviron és nolvadex egyidejű szedésével.

ezek antiösztrögének, de különböző féleképpen hatnak, ezért jó kombinálni őket, ilyen erős szernél.

ha te izmokat akarsz és minőséget szálkás izmot, akkor nem a danabol környékén kell keresgélni.

és a végén HCG injekció kell hormon visszaállítónak.

nem prviron ahogy a sok tudatlan mondja, mert az nem hormon visszaállító!

2013. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem ettől a szertől akarok olyan hú de nagy lenni mint sokan hogy villoghassanak a 42-45ös bicepszekkel. :) Ez nálam amolyan önbizalom növelő volt mikor elkezdtem szedni,de kb annyit fejlődtem ez alatt a 3 hét alatt,mint előtte egy hónap alatt amikor csak tömegnövelöt,anadrolt,nitroxot,kreatint és aminosavat szedtem.Nekem is a szálkás izom tetszik amibe erő is van és ezért sem fogok rákattanni erre a szerre mint sokan mások.
2013. máj. 30. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!