Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azért vagyok gyenge, mert...

Azért vagyok gyenge, mert kevés a testsúlyom?

Figyelt kérdés

170kg-val tudtam guggolni 1x.

Felhúzni 210kg-val tudtam,fekve pedig 115kg-t tudtam kinyomni.

Más emberek,akik nagyobb darabok,zsírosak 95-110 kilók,simán nyomkodnak 140-150kg-kkal fekve,pedig fele olyan keményen nem edzenek,mint én.

Azért nem megy az edzés,mert kicsi vagyok?72kg vagyok jelenleg.Híznom kéne,hogy erősebb legyek?


ENgem nem érdekel az,hogy testsúlyomhoz képest erős vagyok e vagy sem.A kis súlycsoport nem mentség a gyengeségre.



2019. márc. 8. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az átlaghoz képest egyáltalán nem vagy gyenge. Ha mindent, de tényleg mindent kihoztál a testedből, amit lehet, akkor valóban csak az az egy megoldás marad, hogy izmot kell építeni. De ha 72 kiló vagy, sohasem leszel 110, legalábbis természetes módon nem.
2019. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"pedig fele olyan keményen nem edzenek,mint én."

"A kis súlycsoport nem mentség a gyengeségre."

nice b8 m8

nyilvánvaló troll

2019. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért?

Ha 72 kilósan 115-öt nyomok,más meg 90 kilósan 130-at,akkor nem leszek attól erősebb,csak mert kisebb vagyok és a testsúlyomhoz képest jónak számít.

Én nem a pehelysúlyhoz képest akarok erős lenni,hanem tényleg erős akarok lenni.

De már régóta stagnál a testsúlyom ezen a szinten,ennél feljebb nem nagyon tudok menni.Így is szálkásan vagyok 72 kiló.VOltam zsírosan 76,de semmivel sem voltam erősebb,akkoriban gyengébb is voltam.

2019. márc. 9. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Mióta edzel?
2019. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!