Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyen normalis alakom?

Hogyan legyen normalis alakom?

Figyelt kérdés

Gimiben bapi szinten bicikliztem és hóbortbol tekertem magam, nagyon gyorsan rövid ideig. Plusz sz@r volt a bringa igy nehéz volt hajtani is. Namost ettől a labaim nagyon megizmosodtak, főleg a vadlim. Pl tánchoz csizmábol a 47-48as kellett a 43as labamba a vádli miatt.


Plusz semmit nem sportoltam. A karjaim vekonyak főleg így h a lábam vastag.


Van egy enyhe deltás hátam aminek örülök, kis edzéssel lehetne jó alakom, több lány mondta már. Pici poxakom van de ha jó hatam lenne nem zavarna.


Osszessegeben az alkatom kb mint egy teglalap. Egyenletes vastagsagu vegig. Hiaba huzom ki magam nem latszik


Van-e olyan dieta, vagy sport kombó amivel hátra vállra, felkarea szedhetnék izmot és nagyobb valoszinuseggeladhatnék le vadlirol? Tudom helyi fogyas nincs de mit tehetek a legtöbbet ezért?



2019. márc. 11. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz meg egy edzőt.
2019. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
70%
Szüless meg mégegyszer.
2019. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qborka ***** válasza:

A vádli nem lesz vékonyabb, majd csak ha abba hagyod a tácncot, biciklizést, akkor csökken majd. A felsőtested viszont tudod építeni.

Eszel rendesen és emelgeted a súlyokat a kis kezeiddel :)

2019. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!