Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha erő nem társul hozzá akkor...

Ha erő nem társul hozzá akkor mi értelme?

Figyelt kérdés

Mi értelme kondizni ha semmi erő nem társul hozzá?


Látom ezeket a fiatalokat, eszik a csirke-rizst meg a porokat, aztán nyáron diákmunkába elmennek segédmunkázni fél óra alatt lerobban a 70-80%-a.


Így mi értelme az egésznek, nem szégyenlik ezt?


Én elsüllyednék szégyenemben, ha ki lennék gyúrva, és egy cementeszsáktól beállna a derekam...


Vagy ennyit megér, hogy az XS-es pólóban feszüljön a bicepsz nyáron?


2019. márc. 12. 13:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj kinézetre edzeni.
2019. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
37%
Szerintem ők nem a cementes zsákra gyúrnak, hanem azokra a csajokra akiknél csúszik le a bugyi a kockahastól.
2019. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Aki normalisan edz annak egy cementeszsak nem kottyan meg. Gondolod aki 200 folott huz fel, 60-70-el bicepszezik meg 70-80 kiloval nyom fej fole, egy 40 kilos zsak gondot jelent? Van ott ero, csak 1. lustak, 2. csak szerinted izmosak, valojaban 70-80 kilos gyerekek ezek, atlagosnal kisebb testzsirral, ezert "izmosnak" tunnek.

Mikor par eve csigalepcson kihordtunk 6-an 20 tonnanyi ontott vas radiatort egy regi epulet 3 emeleterol fel nap alatt, nem volt megeroltetobb mint egy atlagos edzes. Mikor 2 hetig komuvesnel teglat hordtam meg betont kevertem/taligaztam, az sem volt nagy durranas, pedig akkor meg csak egy eve kondiztam. Azok kozul az ismeroseim kozul, akik nem mell-karos gyerekek (felhuznak, guggolnak, eveznek, nyomnak fej fole, stb...) szinten mindenki eros.

Nem tudom honnan szeditek ezeket a sztereotip hulyesegeket.

2019. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Ez egy baromsag hogy erő nem társul hozzá...ha normalisan edz valaki es nem ilyen 12-15 ismetlessel pumpalgat akkor ott az erő is jönni fog.
2019. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pedig a legtöbb divatkondisnál semmi erő nincs.
2019. márc. 12. 16:01
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azok pumpálgatnak
2019. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az legyen az ő bajuk! ;)💪
2019. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sokan még telefonoznak is a teremben. Kitiltanám őket az tuti.
2019. márc. 12. 16:34
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Miert? Az edzoterem szabalyzataban nincs benne, hogy tilos bevinni. Miert is lenne benne? Mindenki ugy edz ahogy akar. Regebben en is bevittem es neha chateltem pihenoben, nincs azzal semmi baj. Ha meg valaki foglalja a gepet telefonnal a kezeben kerdezd meg beszallhatsz-e a gyakorlatba. 10 eve jarok edzeni, soha nem mondta meg senki hogy nem, menjek onnan. De ha nem szolalsz meg, magatol nem ajanlja fel senki.
2019. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
megjött a napitroll, már vártam...
2019. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!