Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket nem demotivál, hogy...

Titeket nem demotivál, hogy kox nélkül sosem fogtok így kinézni?

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 15. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Rendben, konkret eset:

Ocsemmel egy ismertebb helyi vizparton maszkalunk, egy masodpercre kezdek el egy haverommal beszelgetni, mire megfordulok amolyan Zyzz Chestbrah Jeff Seid fele meno gyerekek korbeveszik es “akkor leszel elengedve, ha megnyalod a bicepszem kicsi” na szerinted, ilyenkor mit kene csinalni? Odamenni mint valami ratyi, hogy jaj sracok beszeljuk mar meg? Persze, hogy a leghangosabbat kicsaptam. Aztan amennyire kis p uncik mind megijedt pedig a foleny miatt a tobbi harom engem siman elvert volna, de az ero hirtelen elszallt.

Azt hiszi a legtobb, hogy ha patent fizikuma van, akkor mindent megtehet. Hat nem.

2019. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 SZücsöm ***** válasza:

11 Annyi a különbség hogy az általad felhozott példa/eset már túlmegy az "arcoskodáson". Ha hárman körbeállnak és ok nélkül erősen inzultálni kezdenek ott már fenn áll egy bizonyos fenyegetettség. (Az én meglátásom szerint)


Az a baj ha kifogsz egy olyat aki nem jégcsapállú akkor előfordulhat hogy nem fogja hanyatt dobni magát 1 állastól (sőt akár ki is védheti az ütés) a 110 kg jával meg már nem nagyon lesz dolga csak meg kell fognia a tömegével földre b***nia és csépelnie a fejed.


Természetesen ezzel nem azt akartam mondani hogy ne védje (próbálja védeni) magát az ember.

2019. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fogtam mar ki 100-110 kg-os embert, es altalaban ezek a cicafiuk nem arrol hiresek, hogy csak ugy vedik egy toluk kepzettebb ember uteset, plusz azert en is 85 kilot nyomok, nem ugy megy az csak, hogy foldhoz vernek. Es kepzeld, aki elvert(ugyanis volt mar ilyen, tobbszor is) az sosem egy ilyen kis homokos volt.
2019. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na igen, csatlakozom a 12höz, ez már túlmegy az arcoskodáson...
2019. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!