Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjét vennétek a...

Melyik fehérjét vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

1. : [link]


2:

[link]


Ha eszek rendesen, és edzek akkor melyiket válasszam izomtömeg növeléshez, mivel vékony vagyok ?


2019. márc. 21. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha tényleg rendesen eszel, ezek feleslegesek...
2019. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát azért edzés után nekem nehéz kaját ennem valamiért. Meg ezek gyorsabban is szívódnak fel.
2019. márc. 21. 21:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Izo whey zero
2019. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A felszívódás sebessége nem számít túl sokat.

Amúgy ha laktózérzékeny vagy, akkor izolátum vagy valami jobb alternatíva, pl tojásfehérje, ha nem, akkor nyugodtan mehet a koncentrátum is.

2019. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érzékeny.
2019. márc. 22. 05:49
 6/16 anonim ***** válasza:
En inkabb zold es sarga jumbot ajanlanek kis glutaminnal az fogja hozni a kello erot es a hust, persze megfelelo erezettseg mellett.. hajra pajkos ifju
2019. márc. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
+1 a jumbonak
2019. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
NE szívassátok a Jumbóval, mert még megveszi :)
2019. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na akkor melyiket vennétek ? A második jobban megéri árban, de a biotech-est nagyon dícsérik
2019. márc. 22. 11:46
 10/16 anonim ***** válasza:

Barmilyen tejsavo koncentratum jo. Ha szamit az ar, az iz kevesbe akkor mehet az MHN whey vagy a Blade Sport koncentratum, ha finomat akarsz inni es belefer a 1,5x ar akkor Scitec.

Mondjuk most kiprobaltam a Protein Buzz koncentratumot, bevezeto aron van, olcsobb mint az MHN. Izre, allagra kivalo, kb. Scitec csak annak hatranya nelkul (nem tul edes), es 3kg 11 eft. Egy bajom volt vele, ha egybol elkezdtem razni fetapadt a shaker kupakjaba. Eloszor lassan meg kell forgatni a shakert, utana lehet razni, igy nem tapad le sehova. Amig bevezeto aron van, ezt fogom venni.

Azt hogy melyik koncentratum a "jo" sztem az iz es oldodas donti el az ar fv-eben. Bele lehetne menni a feherjetartalomba is, de sztem nem azon az adagonkent +-3g tejsavo fog befolyasolni a fejlodesben. Az elteres kb. egy pupos kanalnyi adaggal kompenzalhato. Cukortartalomra is kiterhetnenk, de sztem amator szinten ez sem befolyasol, lenyegtelen hogy 2 vagy 4g cukor van egy adagban.

2019. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!