Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy néz ki a mell edzésetek,...

Hogy néz ki a mell edzésetek, nemtudom hogy az enyém jó-e?

Figyelt kérdés

Ez így jó?

Fekvenyomás rúddal 5x

Ferdepados fekvenyomás rúddal 5x

Tolódzkodás 5x

Ez heti egyszer


2019. márc. 27. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tárogatás meg mehetne.
2019. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MadSeal ***** válasza:
Én személy szerint csak erőedzéseket csinálok, de azért gondoltam leírom. Heti 2 alkalommal edzem 5*5ösökkel. Egyik edzésen kétkezessel, a másikon pedig egykezesekkel nyomok fekve. Az egykezes edzések a lazábbak, koncentráltabbak, míg a kétkezessel edzem a nehezebbet, viszont ha nincs kivel edzeni, gyakra edzek mind a két alkalommal egykezesekkel és akkor is csak az egyik alkalommal edzem a nehezet. Bármit leedzek egyedül, de kétkezes fekvenyomást nem preferálom. Jah meg bemelegítésnek szoktam 2 szèria 12est tárogatni 45°os padon és utána egy 10es széria átvezető a nagyobb súlyokra.
2019. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 3 nyomó gyakorlatot és 2 tarogatást csinálok, szettben vagy nem, mikor milyen kedvem van :)

Tehát a tied is jó, csak a tárogatás hiányzik, pedig az nagyon fontos

2019. márc. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tárogatást akkor csinálj, ha nem elég a mennyiség és a nyomást már nem bírja a tricepszed. Egyébként felesleges.

Én szoktam 5x5 rúddal és 2x8-10 egykezessel vízszintes padon, 3x8-10 egykezessel ferde padon és három x8-10 súllyal nehezített tolódzkodás. Ezt heti kétszer.

2019. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég csak a sima fekvenyomás. Felesleges ennyi mindent csinálni.
2019. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi mindent? Csinál 3 különbözőt, amiből ráadásul egy az inkább tricepsz domináns.
2019. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre hajtástól függ hogy a mit edzel főleg tolódzkossal de alapjáraton egy mell gyakorlat mint a negativ pados nyomás.
2019. márc. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!