Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Havi 15 kondiberletre nem sok?

Havi 15 kondiberletre nem sok?

Figyelt kérdés

Most szeretnék elkezdeni edzeni, nézegettem az árakat, a gilda max ami 5 percre van tőlem/munka után útba esik 15 ezer / hó a korlátlan bérlet. Viszont jól felszerelt, minden gépből van 3 legalább.

A másik terembe csak 10 ezer, viszont kisebb és egy gép van mindenből kb. Ráadásul 20 perc utazás tőlem, munkából hazafelé sem esik nagyon útba.

Normális ár a 15 vagy kicsit sok? :D


2019. márc. 28. 05:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nemnagyon. Ahova meg reggebben jartam a Marina Golds, M3 Gyongyosi utcai megallojatol 5 perc gyalog (Gildatol bkv-val 20-25', autoval 3-4'). Nem tul nagy, felszereltsedben kb. Gilda szint csak minden gepbol egy van, igenyes, kevesen jarnak es tavaly 9 eft volt a berlet.
2019. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Átlagár, de láttam már pár olcsóbb helyet is, csak nekem azok kiesnek. Ahová járok (11. ker), az egy nagyon jól felszerelt terem, a délelőtti bérlet 13k.


Érdemes lenne az első pár alkalommal napijeggyel bemenned, hátha jobban beválik az egyik a másiknál.

2019. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nalunk kis varosban (ertsd 13000 lakos) 12000 es a nagy kondi, egy pesti mellett elbujhat, mert nem nagy, nincsenek olyan sok gepek viszont reggel 6tol este 10ig van a nyitvatartas es ezert dragabb picit.
2019. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is sokallom , de az a 5 perc távolság sokat dob rajta :D Bekason találtam a fitlife-ot, vagy a római parton a lido fitnesst, csak ezek 30 perc utazás, oda vissza már egy óra .
2019. márc. 30. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!