Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Havi plusz 10 ezer forintot...

Havi plusz 10 ezer forintot inkább kajára vagy kiegészítőkre költsek ilyen étrend mellett? Több pénzem lett az edzésre

Figyelt kérdés

Ami már megvan: Reggelire első étkezés főtt tojás (3 a sárgájával, 3 csak a fehérje) zabpehellyel , a többi étkezésem csirkemell+fehér rizs+zöldség. Napi kb. 70 dkg csirke és fél kiló rizs, fél kiló zöldség.


Kiegészítők: Multi pro + külön C-vitamin + külön D-vitamin, ízületvédő, ZMB6, edzés utánra egyszerű tejsavófehérje és dextróz a turmixba.


És ezekhez még tudnék 10 ezer forintot pluszba költeni valamire. Kaján változtassak? Vagy valami kiegészítőt tanácsoltok? Konkrétan mire gondolsz?


2018. nov. 30. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel az alap kiegészítőid megvannak, így én a helyedben kajára költenék. Nem is feltétlen többet (ezt te érzed), hanem akkor minőségben jobbat például vagy tudod jobban változatossá tenni az étrendedet. Ha nagyon ragaszkodsz kiegészítőhöz, akkor valami aminosavat maximum (de igazából külön nem muszáj). Pontosabban (ezért le leszek szólva, már látom előre.. :D )én úgy hallottam, hogy ezeknek a multivitaminoknak nincs sok értelme, mert elég kevés hasznosul belőlük. Szóval én külön-külön venném meg tablettában/porban a benne levő vitaminokat (én például jelenleg C és D vitamint, béta-karotint(->A vitamin) és izületvédőt szedek. Kalcium az jön tejtermékekből, a többi vitamin meg zöldségekből és gyümölcsökből. Nyáron D vitamint nem szedek.).
2018. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lenmagolaj, olivaolaj esetleg kreatin.
2018. dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A fehérrizst én barnarizsre cserélném.
2018. dec. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kajára költenék. Ha unod a csirkemellet és a rizst, akkor vegyél halféléket, tengeri cuccokat, steaket, barna rizst, egyéb gabonaféléket stb.
2018. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!