Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sétálva kitörésből eddig...

Sétálva kitörésből eddig 200at tudok csinálni, mennyi látszata lehet 1 hónap múlva?

Figyelt kérdés
Eredetileg inkább mikor milyen a napom, van hogy csak 100 megy de mikor jobb formában vagyok 200 is, 10kg súllyal, 1hónap alatt ennek lehet látszata ? és később a súlyokat mennyivel emeljem? vagy inkább magán a gyakorlaton kéne növelnem? egyébként heti 2x gondoltam a kitörésezést, mellette kardiózok fogyás miatt napi félórát, de van hogy 20perc ugrókötelezés társul mellé

2019. márc. 29. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
kevés a súly. Az izmok a nagy súlytól nőnek
2019. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez igy allokepessegre megy csak.
2019. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Fogyásra pedig nem kardiózni kell, hanem kalóriamínuszban lenni.
2019. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hány kg-s súllyal csináljam?

A fogyást én se úgy gondoltam, hogy megeszek 6lovat plusz egy tehenet és kardiózok mellette.:D

2019. márc. 29. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan súly kell amivel maximum 10-12 ismétlésre vagy képes lábanként. Guggolni, merevlábas felhúzást se ártana csinálni. Egy olcsó állvány + egy kétkezes rúd tárcsával elég lenne. Ezzel már kb mindenre tudnál edzeni. Nem olyan nagy kiadás ha komolyan gondolod a fogyást és a formásodást.
2019. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A fogyást én se úgy gondoltam, hogy megeszek 6lovat plusz egy tehenet és kardiózok mellette.:D"

Oké, jogos:)))


Hogy mekkora legyen a súly? Amivel kb. 5-6x8-12-t elbírsz, szabályosan. Inkább 8 és nagyobb súly. És menjen heti kétszer

2019. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ekkora súllyal próbáld ki az egylábas guggolást. Egy ideig hátha az is elég. Ha sok megy, akkor nem
2019. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húh srácok:D előbb néztem meg a 20kg-t hááát az jóval nehezebben megy, őszintén ennyi a max amit tudok használni(mivel nincs több súlyom:( ) és köszönöm a segítséget aranyosak vagytok! :) az egylábas guggolást is megpróbálom :)
2019. márc. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!