Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri elkezdenem edzeni?

Megéri elkezdenem edzeni?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni streetworkout-ozni! Illetve Edző terembe járni, de nem tudom , kezdetben mennyit edzek, illetve miket nem szabad enni! Bár jelenleg zsírosabb ételekből kevesebbet eszek. Mert le akarok fogyni vagy 10-12 kg-t. Gondolom megéri nekem fogyni! Jelenleg 114 kg vagyok, és 202 centi magas! Gondolom testömeget a későbbiekben is felesleges növelnem!? Járok már 3 éve kickbox-ra is, tehát ha rá is edzek! És belém kötnek , akkor sok mindenkit szét tudok majd darálni meg a csajoknak is jobban akarok tetszeni, bár ezzel a magassággal 10 centivel lehetnèk alacsonyabb is! Persze nem mindenkit tudnék le verni , pl valami olyasmi embert mint a báttyám aki 209 cm magas 170 kg körűl van 7 éve jár edző terembe+ még 5 éve Taekwondozik is! És még nagy termete ellenére is elég gyors. Ha valami olyan belém kötne akkor nekem lenne off. De valószínüleg nem ilyen kötne belém, de nálam akár kisebb testömeggel is lehet valaki olyan , hogy szét verjen!

19/F



2019. ápr. 1. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Huha


"ezzel a magassággal 10 centivel lehetnèk alacsonyabb is!" ?????????????? Ezt vagy 3x elolvastam, de még mindig nem értem.


Testtömeget valóban nem kell növelned, de izomtömeget igen. És nem csak az számít, hogy mennyi zsírt eszel, hanem a szénhidrát is. És nem fogynod kéne, hanem szálkásítani. És ne azért edzz, hogy mindenkit leverj, mert azzal nem csajhoz, hanem csávóhoz jutsz (a börtönben). A 170 kilós bátyádtól pedig inkább ne kérj tanácsot.


Szóval: nagyon-nagyon sokat olvass még utána a dolgoknak (Google a barátod), és akkor talán megéri elkezdeni. Most amit így leírtál, az alapján inkább ne :D

2019. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az önvédelem miatt verekednék, mindenkit ugysem vernék le soha!
2019. ápr. 1. 22:34
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha a lányba bele kötnek akkor őt ki fogja megvédeni?!
2019. ápr. 1. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:

ne járjon rossz környéken késő éjjel és nem lesz semmi baj...

Amúgy meg én inkább használnék gumis/gázpisztolyt, a közelharc ku.va veszélyes, valaki előránt egy kést, és ha kicsit is tud vele bánni, leheszt akármilyen jó harcos, tuti otthagyod a fogad.

2019. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nem napi szintű probléma lol :D


Eddz, és biztos hogy keményebb leszel, meg erősebb, és meg fogod tudni védeni magad (vagy egy lányt). De ha így állsz neki, hogy azért edzek, hogy minél több embert le tudjak verni, meg ha valaki belémköt, reflexből jól megverem, akkor ezt tényleg egyenes út a börtönbe.


Ne ez motiváljon.

2019. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csak azért, de amúgy meg ha valaki hozzám ér és erre van szemtanú, vagy kamera én meg esetleg térden rugom és el törik a lába! Akkor engem nem fognak le csukni!
2019. ápr. 2. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!