Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha fenékre edzek, akkor az...

Ha fenékre edzek, akkor az nagyobb is lesz vagy csak kerekebb?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát, attól függ. Én vékony vagyok, nekem nagyobb lett, mert nőtt az izom, és meglátszik. De egy túlsúlyos embernél az izomnövekedéssel egy időben csökken a zsír is az edzés miatt, szóval összességében valószínűleg kisebb lesz (vagy ugyanakkora, de feszesebb)
2019. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MadSeal ***** válasza:
70%
Ha nem diétázol mellé, akkor igen, nagyobb lesz, mivel az izmon levő zsírréteg megmarad rajta (ami jó, meg hasznos, meg attól lesz kerek a fenék is, mivel ha nem lenne rajta semmi, csak egy vastag kemény téglalap segge lenne az embernek :D pl fèrfi testépítők)
2019. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vékony vagyok nagyon és pont ez a baj 😂 hogy nagyobb lábakat feneket szeretnék

Köszönöm 💓

Egy héten 3 edzés elég vagy zúzzam minden nap?

2019. ápr. 3. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha vékony típus vagy, akkor is jót tesz neki, mert sokkal formásabb lesz a lábad, és tartásosabb feneked.
2019. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tömegnövelő edzést végzel, és tömegnövelő az étkezésed, akkor nyilván nagyobb lesz.
2019. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég a heti három. Ha zúzod minden nap, azzal inkább leépül az izom és a motivációd is könnyebben bukod.
2019. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
utolsó: Ha nem is zúzni, de edzeni lehet minden nap fenékre. Ez az izomcsoport bírja a napi edzést is. mehet nyugodtan érzésre: pl. ha izomlázam van, akkor kihagyok egy napot (általában kemény, célzott edzés után), de ha nincs, akkor minden nap csinálok pár gyakorlatot fenékre.
2019. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!