Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyárra izmosodhatok?

Nyárra izmosodhatok?

Figyelt kérdés

Most 57 kg vagyok és 174 cm a testzsír 14.4%

A testem egy kicsit löttyedt.

Most kezdtem el járni konditerembe.

Főleg a hasam, derekam, mellkasomon kéne fejleszteni.

Lehetséges?



2019. ápr. 3. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 3kg-ot ha mindent jol csinálsz.
2019. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az már gondolom meg is látszódik.

Viszont egy gondom van a mell gépeknél nem érzem a mellem egyedül vha fekvőtámaszt csinálok azután lesz izomláz a mell legkülső részén de csak ott viszont edzés közben sosem.

2019. ápr. 3. 20:19
 3/6 MadSeal ***** válasza:
Ilyen rövid idő alatt csodákat ne várj, viszont ahogy az imént említették a 3kg kezdőknél sikerülhet.
2019. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MadSeal ***** válasza:
Akkor viszont próbáld a karodat lentről felfelé egy botnak/ortézisnek elképzelni egészen a könyöködig és próbálj koncentrálni arra, hogy minnél inkább a mellizmod használd. Ugyebár kezdetlengesen nincs még olyan agy-izom kapcsolat, de ez fokozatosan ki fog majd alakulni
2019. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pár hónapja itthon súlyzózok de nagyon eredmény nem látszódik.

Egy hónapja keményebben edzek azóta feljött 2 cm a bicepszemre és még 1 kg izom.

2019. ápr. 3. 20:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. ápr. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!