Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyárra kihozhatok ebből egy...

Nyárra kihozhatok ebből egy jó formát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 hete kezdtem újra edzeni, nyárig még van 2-3 hónap, szerintetek van esély egy elfogadható formára szert tenni ezalatt a kevés idő alatt? Étrend rendben van.


Csatolok egy képet a mostani formámról:

[link]


válaszokat előre is köszönöm!



2019. márc. 9. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mindenképp érdemes edzeni, az hogy mi lesz belőle nyárra, majd meglátod. persze, ha mindenre figyelsz pihenés,kaja,edzés akkor látszani is fog 3 hónap alatt
2019. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez már most se rossz, csak szerintem direkt rossz szögből fotóztad; hogy jobban látszódjanak az esetleges hájikáid, hogy úgy essen az árnyék.

Amúgy szerintem ez már jó forma. Szerintem teljesen rendben van. 26/L vagyok;

2019. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Valami lájtos cucc mehet és akkor tuti lesz a forma.
2019. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást, és a pozitiv kommenteket. Utolsónak üzenem, hogy a natural maximumot akarom kihozni magamból, legalábbis ez a terv. Cuccot nem fogok tolni szerintem sosem.
2019. márc. 9. 18:00
 5/17 anonim ***** válasza:

Tök f×sza tested lehet nyárra! Az alap meg van hozzá! 😊


22n

2019. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Haver. Én évek óta itt vagyok az oldalon, és rendre felteszed ezt a képet. Tök jó, csak nyomassad már! Nem tudom, ennyire nem lehetsz önbizalomhiányos.
2019. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pedig kéne nyomni valamit ha nyárra formát akarsz.
2019. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Látom neked is baromi aszimmetrikus a mellizmod, nekem a jobb oldal duplaakkora mint a bal, és semmi erőkülönbség nincs köztük, nem is edzettem soha külön csak az egyik oldalra 🙄

A forma jó, szálkásíts egy kicsit nyárig aztán nyomassad ezerrel. Szedhetsz kreatint, ha jó az étrended és az edzésterved, az alapod megvan hozzá.

2019. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Egy kis tesztó plusz tren,és nyáron te leszel a partok hercege ;)
2019. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Valamelyik nyárra majd összejöhet a jó forma.
2019. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!