Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 37 éves vagyok. Nyárra szeretn...

37 éves vagyok. Nyárra szeretnék kérek formás feszes popsit. Mekkora súllyal, milyen gyakran végezzek feladatokat?

Figyelt kérdés
Látássérült vagyok, nagyon nagy súlyt nem emelhetek. Köszönöm

2019. febr. 27. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szépen el kell kezdeni egy teljes testes edzést, a guggolásra koncentrálva. A popsid alapját a guggolás fogja adni. Ebben kellene minél erősebbnek lenni, és minél nagyobb súllyal dolgozni.
2019. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Ennyi idősen a reinkarnáció az egyetlen esélyed.
2019. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Haha

Mekkora súllyal?

2019. febr. 27. 19:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Személyiedzővel konzultálj ... Ilyen kezdő fázisban a legjobb esetben is lassabban fogsz akármit is eléni. Egy kicsivel reálisabb esetben meg valamilyen formában lesérülsz, mert rosszul hajtod végre a gyakorlatokat...
2019. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Elkezdtem már az edzést. Jelenleg 4kg-val guggolok, kitörök.

Tudom hogy ez nem sok, csak a szemem miatt lassan tudok haladni. Amúgy fogynom nem kell. 50kg. Igyak feherjeturmixot?

2019. febr. 27. 20:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Babázom, nem nagyon tudok még eljárni személyi edzőhöz, pedig jó lenne!! Vagy hetente csak egyszer tudnék, az meg gondolom kevés
2019. febr. 27. 20:17
 7/14 anonim ***** válasza:

Heti 1 személyiedzés nem kevés :D


Itt nem arra céloztam, hogy minden egyes alkalommal személyiedzővel edz, csak hogy konzultálj valakivel, aki megtanítja neked a gyakorlatokat. Aki elmondja, hogy a te esetedben milyen súllyal kell dolgozni, mert most ... ezt.. hogy mondjuk meg úgy hogy szó szerint semmit sem tudunk rólad.

2019. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezz, én leirom. :-)
2019. febr. 27. 20:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan ez a látássérültség a te esetedben? Gondoltam, privátban kérdezem meg, csak tudom, nem mindenki szereti ha privátban írnak neki. Azért kérdezem, mert nekem is felhívták egyszer a figyelmem, hogy az erős rövidlátásom miatt módjával emelgessek, de annyira nem hívták fel azért rá a figyelmem, mint neked.
2019. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze az alapformád is befolyásol, főleg, ha nagyon el vagy hízva. Picit késő a mostani nyárra ilyenkor nekiállni ilyen igényekkel, de ha jó az alapforma, akkor lehetséges. Relatíve nagy súlyos guggolás, vagy tológépezés kell, megfelelő diétával. Remélem nem valamelyik implantátumos fenekű a példaképed, akik szteroidokat is nyomják
2019. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!