Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb módszer a...

Melyik a legjobb módszer a látványos és hatékony testépítésnek?

Figyelt kérdés

Üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik módszerrel lehet látványos és hatékony testfelépítést szerezni? Hatékony alatt azt értem, hogy nem csak látványra vagyok erős hanem tényleg igazából is. Olvastam a fegyencedzésről leginkább azzal szimpatizálok, de azon kívül lenne más amivel érdemes lenne foglalkozni? Kondiba nincs időm eljárni ezért gondolkodom a fegyencen. Illetve van itthon pár súlyzóm is. A kettőt keverve jó ötlet? Otthoni testépítéshez a fegyencen kívül esetleg más?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2019. ápr. 10. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez így jó. Ami még jól jöhet az egy húzódzkodó (nem emlékszem ez benne van-e a fegyencben).

Főleg első hónapokban szinte mindegy mit edzel, lesz fejlődés. Mire belassul, addigra meg kikísérletezhetsz egy neked jó edzéstervet.

2019. ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a TSM-től izmosodok a legjobban, de azt otthon bajos
2019. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs időd konditermi edzést végezni, nem nagyon fogsz tudni valós eredményeket elérni :/
2019. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!