Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alkar tömegének növelésére mi...

Alkar tömegének növelésére mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés

Alkar a gyenge pontom. Kinek mi vált be?

Minden edzésen edzek rá?

Hány gyakorlatot végezzek alkarra?

Milyen ismétléstartományban?

Kinek milyen módszer vált be leginkább? Ekto-mezo testalkatom van.



2018. máj. 3. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a plate pinchinget csinálom
2018. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a felhúzás.
2018. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

calisthenics-ezek és felkar 34 alkar 27cm-s, és bosci fogalmam nincs hogy miert ekkora, azon kivul h kb minden gyakorlatba benne van az alkar folyamatos feszitese, egy eve csinalom, ezt az edzest azelott nekem se volt nagy alkarom-kondiztam fel evet aszem(...nem tartottam sokszor h mit is kene), fejlodes volt, de nem alkaron


ui: az edzesem nem olyam mint kondi h mindenki nyom fekve+tárogat(csak példa), hanem lehet h valaki igy edz valaki ugy egy izomra/csoportra, de nalunk is vannak alap/kotelezo gyakorlatok, pl:huzodzkodas

2018. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 palilaci ***** válasza:

Farmerwalk, tárcsafogás, fuggeszkedes, huzodzkodas.


Az elozo szamomra egy teljesen mas nyelvrendszerben valaszolt.

2018. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

függeszkedés,farmerséta,fordított bicepsz.

a statikus szorításokat 4 sorozatban olyan ellenállással,hogy legalább 1 perc közeli időben tartani tudd és 4 sorozat.

ha könnyű már a 4x1 perc akkor nehezíted.

a fordított bicepsz,meg 8-12 ismétlés 3-4 sorozat.

2018. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Farmersétát mekkora súllyal javaslod? Mekkora bírt lépésszám, idő, vagy testtömeghez viszonyított arány?
2018. máj. 9. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:

írtam.

amit tudsz 1 percig tartani.

annyiban módosul ez a farmersétánál,hogy az szerintem nem egy fő gyakorlat,mert az a függeszkedés ami ugye a testsúly 100%a,súlymellényben még több.

mellékgyakorlatként,hogy sétálni tudj vele 1 perc körüli időt kezdőként elég lehet a testsúly 80%a,mert addigra már fáradtabb leszel és gyorsabban görcsbe is állhat.

2018. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Korbács:

Kösz a választ. Az a baj, hogy a teremben nincs akkora egykezes súly, amivel csak 1 perc menne. A testsúly 80%-a gondolom az összsúly a két kézben. Annál azért jobb formában vagyok.

2018. máj. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!