Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech Protein fusion vélemény?

Biotech Protein fusion vélemény?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 21:10
 1/2 SZücsöm ***** válasza:

Mire kell? Edzés utáni/Reggeli fehérjének (relatívan gyors felszívódású) vegyél sima whey (tejsavó) fehérjét.

Esti elalvás előtti vagy étkezés közötti fehérjének kazeint (lassú felszívódású).


Én személy szerint a nagy kiszereléseket szeretem a jobb ár/érték miatt.


Na már most a Biotech Protein fusion fehérjének fehérje de túl drága én inkább vennék a myprotein től külön 5kg s whey-t és 5kg s kazeint. Whey-t reggel vagy/és edzés után a kazeint pedig elalvás elött 1 vagy fél órával szedném.


Lényegében ha napi 1szer szeded akkor évi 2-t veszel belőlük és meg van a + fehérjeforrásod 1 évre.


1.Árban jobb.


2. Ugyan olyan jó mind két fehérje hisz 1% fehérjetartalom különbség van a 2 között és én a fehérjéért veszem a terméket nem a hozzáadott vitamin miatt (arra ott van 1 daily vagy multi vitamin)


3. Szerintem jobb ha mindig az alkalomhoz illő fehérjét iszod (edzés után whey este kazein) mintha 1 kevert "4-féle állati eredetű fehérjeforrást" szednél főleg mivel a whey és a kazein a legjobb minőségű fehérje ha izomtömeg növelésről beszélünk.

(pl: ott van a marha beef fehérje ami 1 szar és még drága is. lényegében porított bőrke,"szaru" stb. messze nem olyan jó mint a kazein és a whey)


4. Íz: Erről nem nagyon tudok mit írni (amúgy sem az ízéért szedem) mivel én naturálba veszem a fehérjém azaz ízesítetlenben. Lényegében olyan az íze mit a hígított tejnek de természetesen lehet venni ízesítve is csak szerintem felesleges mert drágább is/ kevesebb úgy benne a fehérje 1-3% al és meguntam a scitecnél (régen azt szedtem) már a gej ízeket.


Lényegében ha ellenőrzött minőségi de jó árban lévő fehérjét szeretnél akkor én inkább vásárolnék 1 5kg-s Impact Whey Proteint (akár izolátumot az több mint 90% fehérje de az én véleményem szerint a sima koncentrátum is bőven elég) edzés utáni és reggeli fehérjének. És estinek pedig egy 5 kg s Slow-Release Caseint.


Lényegében nekem ma jött meg mindkettő + 1kg Creapure® Kreatin + 5kg "instant" zab és az áprilisi akcióknak köszönhetően több mint 20 ezer forintot spóroltam. És a Myprotein -nál gyakoriak az ilyen akciók.


Ha ennél kedvezőbb áru bevizsgált étrendkiegészítő létezik akkor én MÉG nem találtam meg.

2019. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. ápr. 12. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!