Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok testépítő miért gondolja...

Sok testépítő miért gondolja hogy a testépítés a világ legjobb sportja?

Figyelt kérdés
Sokan úgy gondolják hogy csak a testépítés igazi sport. Mennyivel komolyabb kinyomni 200 kilót mint jó idővel maratont futni, kiválóan úszni, vagy teniszezni?

2019. ápr. 12. 03:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
A testépítés egyáltalán mióta sport? Az hogy beszúrkálod magad szteroidokkal aztán Michelin gumiember méretűre puffadsz az nálam nem számít sportnak.
2019. ápr. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

#1 maga az edzés sport...

Amúgy gondolom azért, amiért a focisták a focit gondolják. Vagy a kosarasok a kosárlabdát. Nekik az a kedvencük, persze azt fogják hinni, hogy az a legjobb.

2019. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
67%

1:

Kb. annyira igaz, amit állítasz, mint ha azt mondanám, betolok egy kis EPO-t, aztán jó futó leszek. Ahhoz, hogy valaki izmos legyen, bizony edzenie kell, az edzés meg ahogy a 2-es is mondja, sport.


Az meg hogy mindenki a saját sportját tartja a legjobbnak? Na és? Engem futóként totál nem zavar. Az szokott csak zavarni, amikor a hobbi testépítők más sportágak képviselőinek osztják az észt a táplálkozásról, úgy hogy a saját sportjuk táplálkozását épp hogy felületesen ismerik.

2019. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Apám ilyen korlátolt embereket embereket :D
2019. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Látszik, hogy közeleg a nyár. Egyre több az irigy:)
2019. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Senkit nem izgat, hogy mennyire van sportértéke. Az esztétika a lényeg!

Soha, semmi sporttal fele annyira nem fogtok jól kinézni mint mi, testépítők.

Lehetsz te jó úszó vagy teniszező akkor is minket fognak nézni csodalattal, ámulattal és leginkább irigykedve...

2019. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

MIT érsz el azzal hogy futsz? Kit érdekel.


Ellenben egy Jo fizikum AZ egy kivalo befektetés. Jol johet szinte barmilyen helyzetben.


A testépítês a legelitebb sport, AZ igaz ferfiak sportja.


Teniszezo meg golfozo ferfiak csak iyen alibizôk semmit nem er..

2019. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Az az egészséges, hogy mindenki a saját sportját gondolja annak. Különben nem tudná szívből csinálni.

Én nem tartom annak, régen kondiztam, de nem szeretem, küzdősportolok, itt otthon érzem magam.

Mindenki találja meg azt a sportot ami tetszik neki, és csinálja azt. Így lesz szép kerek az élete...

2019. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
97%

6:

Mondjuk pl. az élvonalbeli sziklamászóknak sokkal egészségesebb kinézetük van, mint az élvonalbeli testépítőknek. Az esztétika eleve szubjektív, de a szélsőségek általában keveseknek esztétikusak.


Én totális hü.lyeségnek tartottam a kérdező kérdését elsőre, hiszen teljesen normális dolog, hogy mindenki elfogult a saját sportjával szemben. De te és más válaszolók rádöbbentettetek, hogy van némi alapja annak, amit a kérdező mond. Na nem az, hogy ne lenne sport a testépítés, mert az, hanem az, ahogy vélekedtek a saját sportotokról, ez már kissé túllép az egészséges elfogultságon.

2019. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

#6 Az, hogy megbámulnak mondjuk a strandon, nem biztos, hogy azért van mert annyira jól nézel ki. Tény, esztétikailag talán a testépítéssel lehet a legmagasabb értéket hozni, viszont ahhoz képest nem nő arányosan az erejük vagy mondjuk az állóképességük.


#7 "MIT érsz el azzal hogy futsz? Kit érdekel.


Ellenben egy Jo fizikum AZ egy kivalo befektetés. Jol johet szinte barmilyen helyzetben.


A testépítês a legelitebb sport, AZ igaz ferfiak sportja."



Mondjuk azt éri el, hogy gyorsan tud futni. A "jó fizikum" szó vicces, mert alapvető esetben azt jelenti, hogy minden fajta edzésmódszerben valamilyen szinten megállja a helyét. Azért a testpépítők a történelem során elég szépen befürödtek, ha a konditermen kívűl kellett a tudásukat bizonyítaniuk.

2019. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!