Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz hogy munka mellett nem...

Igaz hogy munka mellett nem érdemes edzeni?

Figyelt kérdés
Az emberi test nem arra lett kitalálva hogy napi 8-10 órát dolgozzon. Emellett edzeni majdhogynem lehetetlen.

2019. ápr. 13. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
De, arra van kitalálva.
2019. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy érdemes-e, neked kell eldönteni...

Na az nem tiszta, hogy fizikai munkáróp van e szó.

Ha igen, még azt is sokan meg tudják oldani. De nekem 8-10 óra fizikai munka után a rohadt életbe sem lenne kedvem vagy erőm.

Ha nem, akkor simán lehet edzeni, sokaknak (nekem is) bőven belefér.

2019. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mindenki mondjon fel? 🤣
2019. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Napi 13-15 kilométert sétálok munkában, egész nap állok, mégis letudok menni edzeni munka után .
2019. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Igaz. Nálunk építkezésen egész nap megy a cementeszsák, gerenda cipelés. Malterosvödörrel szaladgálás. Na ez az igazi edzés. Rendesen ki is van itt mindenii pattintva. Persze kajára rendesen oda van figyelve, kakóscsiga reggelire, hogy ch val rendesen be legyen töltve az ember, ebédre húsos téma, pacal sólet, halászlé. Na ebből lesz a rendes izomerő, nem porokból.
2019. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz. Ez kicsit úgy hangzik mintha úgy gondolnád, hogy az összes terembe járó ember munkanélküli, nem dolgozik, és ezért ráér edzeni... De ez nem így van, szinte mindenki munka mellett edz. Ha nehéz fizikai munkára gondoltál, még amellett is edzéssel komoly, jóval átlag feletti fizikumot és erőszintet lehet összehozni.
2019. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 12 órát zsákokat pakolok egy malomban, ráadásul éjjel. És mégis élem az életem, és élvezem. A maiak nagyon el vannak tunyulva.
2019. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam csúcs formámban (90kg/10%tzs/180cm/natúr) mikor ipari villanyszerelőként dolgoztam. Húztuk az 5x35-ös betápot a híddaru pálya alatt mozgó hegesztő robotoknak, létráztuk 6m magasra a 40-50kg-os vezérlőszekrényeket, hajtogattuk végig a csarnokon és a betáp szekrényben az 5x250-es alu betápkábelt, stb... Bónuszként levelezőn egy mérnöki kar. Mióta irodai munkát végzek, sokkal fáradtabbnak érzem magam, szellemileg, fizikailag is, de így is megy az edzés. Igazából fejben dől el minden, utóbbi években nekem is vannak több hetes kihagyásaim, de nem a munka hanem a lustaság számlájára írom. Simán lehet edzeni munka mellett, az adott munka jellegétől függetlenül.
2019. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!