Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne belekezdenem...

Érdemes lenne belekezdenem egy kisebb szálkásításba?

Figyelt kérdés

2018 márciusában kezdtem el szálkásítani, októberre végeztem vele. 95kg-ról sikerült 75kg-ra lemennem. Ekkor olyan 10% körül lehetett a tzs-m.

Viszont ezután eléggé elhagytam magam, sokszor félrekajáltam és az edzést is elhanyagoltam.

Most ott tartok, hogy 80kg vagyok (kb. 15% tzs-vel) és kicsit zsírosabbnak is látom magam. Arra gondoltam, hogy újból elkezdek edzeni és belekezdek egy kisebb, kb. 2 hónapos szálkásításba, lemegyek újra 75kg-ig. Majd ha ez sikerült, akkor folytatnám tovább az edzést és belekezdek egy tömegelésbe.

Izomtömeg nincs sok rajtam, viszont engem ez a kicsi zsír is zavar.


Mit gondoltok erről, érdemes lenne belekezdenem egy ilyen kisebb szálkásításba, hogy megszabaduljak ettől a kis zsírtól, vagy folytatnom kellene tömegeléssel?


2019. ápr. 14. 19:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!