Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lenne az össz felszerel...

Mennyi lenne az össz felszerelhető súly 1 kisebb rúdra ebből a szettből?

Figyelt kérdés

[link]


Nem volt még dolgom ilyennel, ha esetleg tapasztalatból valaki mondana róla pár dolgot, hogy mégis mennyi fér rá az egykezes rúdra, azt megköszönném :)


2018. dec. 30. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél cementes tárcsát, inkább fémet. Jófogáson olcsón vannak. Térfogatából adódóan kb fele annyit tudsz rápakolni, mint fémből.
2018. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen kezdő vagyok, egyelőre még rendben lenne talán ez a szett is, csak kíváncsi lennék, hogy mégis meddig húzhatom vele :)
2018. dec. 31. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne rendbe... szerintem max 15 kiloig tudod felpakolni a kezisulyzokat ami pl egykezes evezés eseten nagyon gyorsan keves lesz. Figyelj en elmondtam a véleményem,de hogy megfogadod-e a te dolgod:D Nem tudom miert lesz jobb venni majd uj sulyzoszettet ha kinovod,kozben pedig kb olcsobban tudsz jofogasrol vasarolni normalis femet. 20 ezerert vettem patent allapotban 110 kilo gyari femtarcsat, egy resze gumírozott is es melle egy 160as egyenes rud+ francia rud is volt.Annyi,hogy nezni kell sokszor es ki lehet fogni nagyon jo ajanlatokat, nem kell elkapkodni a vasarlast.
2018. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a szétcsavarozhato sulyzorud meg egy rossz vicc...
2018. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!