Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zabpehely vs energia nagy nulla?

Zabpehely vs energia nagy nulla?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom meló előtt a zabkását. Bevertem 10 dekát gyumolccsel magokkal.


Az másodlagos hogy ize nem volt semmi kb. Lovaknak adnam de fel ora utan éhes voltam nem tudtam rendesen melózni.


Fogtam tízóraira bevágtam kolbászt feherkenyerrel ugy dolgoztam leállítani nem lehetett 8 órán keresztül.


Na most akkor mire jo ez a zabkása? Ilyen alibizo irodistáknak akik tespednek egesz nap?


2019. ápr. 19. 10:14
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Volt benne még ilyen madaraknak való magvak dió mogyoró kb. 50g
2019. ápr. 19. 15:07
 12/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindegy az neked, hogy más mit eszik? Ha neked nem jött be, akkor zabáld a kolbászt!
2019. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon béna, átlátszó troll kérdés :( gyakorolj még

A tipikus sztereotíp kolbászos, pacalpörköltes, kakaóscsigás segédmunkás kérdés is meg volt mára

2019. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nagyon bugyuták vagytok...
2019. ápr. 19. 18:51
 15/28 anonim ***** válasza:
És itt láthatjuk, mi történik amikor a disszociatív személyiségzavar és a tükörnek beszélés keveredik...
2019. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kezdőként nekem is ez volt a gondom.

Elkezdtem terhelni a testemet, lásd neked a meló volt a terhelés. (igen, aki el van tunyulva, izomzatilag még nagyon gyenge annak ez is lehet elég megterhelő).

És ilyenkor szinte bármit ettem, rá fél-egy órára megint éhes lettem, tehát megnőtt az étvágyam. Erre a megoldás a több zsírbevitel volt, mert az jobban eltelített, lásd nálad a kolbász, mivel abban sok a zsír.

2019. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én sem lakók jól vele, 20dkg-ot szoktam enni, banánnan, eperrel vagy ami van. (mogyorovaj, magok) de mellé betolok meg egy graham toast kenyérből készült csirkemell felvágottas, zöldségekkel, sajttal telerakott szendvicset! Így már kibirom a Tízóraiig. Jó a zab, csak nem mindenkinekymar ha az energiát nézzük.
2019. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 23N
2019. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%
10 deka azért nem túl sok, ha 12 órát aszfaltozol. Aki kondira eszi, az a kis 40-120 perces edzésére eszi és eszik ő is utána. Te úgy egyed, mint a középkor embere. Pirított szalonnával és/vagy hússal és ne 10 dekát, hanem többet.
2019. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Bohócok vagytok. Már nagyon szánalmas ez a fajta trollkodás..
2019. ápr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!