Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zabpehely vs energia nagy nulla?

Zabpehely vs energia nagy nulla?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom meló előtt a zabkását. Bevertem 10 dekát gyumolccsel magokkal.


Az másodlagos hogy ize nem volt semmi kb. Lovaknak adnam de fel ora utan éhes voltam nem tudtam rendesen melózni.


Fogtam tízóraira bevágtam kolbászt feherkenyerrel ugy dolgoztam leállítani nem lehetett 8 órán keresztül.


Na most akkor mire jo ez a zabkása? Ilyen alibizo irodistáknak akik tespednek egesz nap?


2019. ápr. 19. 10:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ugye a trollkodás az vicces, de ez amit csináltok az elég messze áll ettől.

Ha ennyit időt töltenétek az edzéssel, akkor talán még néznétek is ki valahogy.

2019. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam. 300g zab 50g mogyoróvaj 1 banán.


Ugyanugy éhes voltam.... Mennyit kéne ennem 1 kilót?


Az miert van egy kis pici csemege kolbásszal a napot kibírom ez a zab meg kb. semmire sem jó


Ez tényleg csak egy alibi étel. Mondjuk irodistaknak tenyleg jo....

2019. ápr. 24. 09:10
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Akkor valószínű,hogy egy dagadék vagy és azért nem elég
2019. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Valakit jól eltelít, de pl engem se. Simán bevágok edzés után 20 dekát fehérjével, és kb 1,5 óra múlva már éhes vagyok. Se ellene se mellette nem akarok érvelni, nekem sem jött be, ez van. Más meg megeszik kb 80 grammot egy kis maggal és végig pörgi tőle a délelőttöt.
2019. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ja hozzá teszem dagadék se vagyok, 170/71kg.
2019. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek, végre egy értelmes ember.
2019. ápr. 25. 13:43
 27/28 anonim ***** válasza:

Hát én a kérdezőn szakadok XD

Te mi a retkes fszról beszélsz kérdező? Ne haragudj, de ennél finomabban nem tudtam megkérdezni. A szénhidrát nem azt jelenti, hogy megkajáltál! Bármilyen szénhidrátot viszel be nem fogsz jól lakni. Ha megeszel fél kg szőlőcukrot se fogsz jól lakni. Amúgy meg én egy szál kolbásztól még nem szántom fel az udvart:D Egy jó nagy tányér töltött káposztával igen! Érzed a különbséget? A zabpehellyel nincs semmi probléma hanem a fejedben van a probléma.

2019. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
300g zab mellé kell azért majdnem 1l folyadék is. Durva azért ha valaki ennyitől nem lakik jól
2019. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!