Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Előre van esve a jobb vállam,...

Előre van esve a jobb vállam, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Próbálom hátra húzni a vállam, de az a baj hogy akkor gyakorlatilag a lapockámat húzom hátra, ami meg azt eredményezni hogy a jobb lapockám bevan húzva, a bal meg nem. Illetve azt tapasztaltam hogy ha folyton próbálom hátra húzva tartani akkor elkezd fájni a jobb vállam, mely előre van esve. Illetve lehúzásnál kattog a jobb vállam mikor felengedem a súly (lassan, koncentrálva).


Mit tudok tenni?



2019. ápr. 21. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Hátsó vállat próbálom fejleszteni, az elülsőt meg próbálom hanyagolni, hátha ez segít így. Illetve a rotátor köpenyt is rendszeresen edzem.
2019. ápr. 21. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így elmondva rotátorköpeny szakadásnak hangzik, nekem is ez van már régóta, és semmit nem lehet vele csinálni. Mutasd meg ortopéd szakorvosnak, reméljük h mégsem az.
2019. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reméljük hogy nem az, mivel én még csak fél éve kondizok, és ez a jelenség már régóta megvan, csak eddig nem zavart mivel nem nézegettem magam a tükörben. Focitól, úszástól nem hiszem, hogy elszakadna a rotátorom, de majd elmegyek valahova megnézetni, és leírom mi volt a baj, hátha segít valakin.
2019. ápr. 21. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi, érdekelni fog ha megírod.

Nekem valami egészen nevetségesen kicsi behatástól szakadt szét gyerekkoromban. Az a baj, h az evolúció ezt az ízületet elég igénytelen módon alakította ki, könnyen tönkremegy.

2019. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül gerincferdülésed?
2019. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!