Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudok meg tartani...

Miért nem tudok meg tartani legalább nagyjából egy bizonyos testsúlyt?

Figyelt kérdés

1 éve gyúrok, és most el akartam kezdeni tömegelni. De csütőrtökön voltam egy bulin, ahol 18 órahosszán át csak egyszer ettem egy menüt a mekiben. Utána 12-13 óráig semmit nem ehettem. Mert kaját sem lehetett kapni, szerintem! Illetve kevés vizet is ittam. De ittam 4 felest , elvileg abba is van kalória. Mégis haza mentem és 73,5 kg-ről 69,5-70-re le fogytam erről már nehezen tudnék lefelé fogyni.... És mind2-őt reggel wc-zés után mértem. Miért van ez? elvileg nem lehetek ekto mivel 1 nap akár 1-1,5 kg-t is fel tudok szedni, ha jól eszek. De akkor miért fogytam ilyen hamar ennyit?! Még 1-2 kg-re azt mondtam volna , hogy oké! Eltelik max 4-5 nap és vissza szedem, de 4 kg azért már sok szerintem! Azért is teszem fel a kérdést mert tmrendszeresen járok bulizni. És 80-85 kg-re szeretnék fel menni, de ez így nem fog menni! Mert legalább 77-78 kg-ig el akarnék jutni. Úgy hogy azt fent tudjam tartani kb. Ha nem tudnék mit csinálni, akkor 70-72 kg-sen fel jön ugyanannyi izom, fix hónap alatt mint ha tömegelek? Amikor tömegelhettem és kevesebbet buliztam volna, télen , akkor bizalomhiányos voltam, mert a 14 éves lány. Akibe szerelmes voltam, azt mondta már 75 kg-sen rám, hogy neki kezdek nagydarab lenni. De mostmár ez nem érdekelne, tzs-m akkor is 16-16,5% volt csak. De akkor kevesebbet edzettem. És nem figyeltem , hogy milyen kajákkal testem ezt. Megéri nekem most tömegelnem vagy sem?

17/F



2019. ápr. 24. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

"De ittam 4 felest , elvileg abba is van kalória."


Igen. Üres kalória.

2019. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nehezen hízóra tippelek.


Velem is esett meg hasonló, nem szabad ilyeneket csinálnod.


Dehidratált is lehettél. Tele ittad magad, de vizet azt nem, mégis mit vársz. Meg nem ettél semmit.


Vegyél egy tömegnövelőt, aminek egy adagjába van vagy 1000 kalória, vagy pár proteinszeletet és az ilyen helyzetekben gyűrd le, vidd magaddal. A semminél jóval több...

2019. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem a te sportod.
2019. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!