Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok? Először építsem...

Mit gondoltok? Először építsem a testem, aztán fogyjak, vagy előbb lefogyok aztán szállkásról építem a testem?

Figyelt kérdés
188 centi magas és 93 kiló 20 éves férfi vagyok. Összes barátom dagadtnak néznek, mert van egy zsíradék a hasamon (kb 20-25%) de közben 2 hónapja építem a testem. Sokan azt tanácsolják, hogy előtte inkább kardiózzak és bcaa-val égessem le a zsírt, de van egy barátom, aki kigyúrt, de sajna van hasa, amit mostani diétával 83-ról 73-ra esett le a tömege. Szerintetek melyik előnyösebb (szeretnék szeptemberre izmos lenni.)?

2019. ápr. 24. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Jövő szeptemberre esetleg lehetsz izmos.
2019. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Igazuk van. Bcaa és zsírégető kell, ráedzened magas ism.számmal a hasadra hogy helyi zsírégetést alkalmazz. Jobb így, mintha mindenhonnan fogynál...
2019. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 188 cm mellé az a 93 kg nem biztos hogy sok . Egy képpel többre mennénk . Ill megmérhetnéd a testzsír százalékod . Bcaa meg teljesen felesleges lenne neked . Többre mész egy normálisan összeállított étrenddel és jó edzéstervvel . Multivitamin amit ajánlok első körben .


De egy jó formát összehozni nem lehet pikk - pakk . Ahhoz évek kellenek ám .

2019. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Multivitamin teljesen felesleges. Nem hasznosul. Csak drágát pisilsz. De ez mindenre igaz. Nem kell a táplálékkiegészítő. Normális embernek nincs rá szüksége csak elhiteti veletek a marketing!
2019. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha építed a tested, akkoris égetsz zsírt! Sőt, még jobban mint a kardióval. Mert egy jó edzés után a testednek szükség van 24 órás regenerálódásra, míg ez kardioval nem mondható el. Tehát vagy ezt csinálod, vagy ha kardiózni szeretnél, akkor válaszd a magas intenzitású szakaszos edzést (HIIT) ! Na az garantáltan éget zsírt!
2019. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!