Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékony vagyok? 27éves...

Nagyon vékony vagyok? 27éves férfi 184cm 79kg Far: 93cm, derék:80cm, mellkas: 110cm, váll 132cm Bicepsz :39, nyak 38, vádli 37 Comb 52cm

Figyelt kérdés

86kg volt a maximum testsúlyom. A bicepszen kívül mindenben sokat vékonyodtam. Kockahasat szeretnék már elég szépen alakul. De félek hogy nagyon vékony leszek(vagyok) az miatt.

+leírnátok milyen lenne az ideális méretek kb 10% alatti testzsírszázaléknál?



2019. ápr. 30. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Sokkal egyszerűbb lenne egy képet feltenned, mert ebből fogalmam sincs
2019. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon testalkatfüggő, ennyiből nem lehet megmondani. Nekem pl. 10% körüli testzsíron 105 centis a mellbőségem, pedig 180cm és 90kg körül vagyok ekkora testzsírnál. Neked meg ~10 kilóval kisebb testsúlynál 5cm-el nagyobb a mellbőség. Nem mérvadó a cm-es érték. Egy képpel valóban többre mennénk.
2019. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

105 centis ilyen adatokkal a mellbőseged?


Hát nem vagy eleresztve.

2019. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nagyon jó ha egy pasi ilyen vékony. Hidd el, sokaknak ez a férfias, nem a puhosmackó.
2019. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Te jó ég... Minek méregeted magad? Modellnek készülsz? Nem az a lényeg hogy a számok mit mutatnak. Hanem hogy milyen az összkép.
2019. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem , de 75 kg alá ne menj szerintem. Viszont talán már ezzel a testsúllyal is lehet kockás a hasad. Szóval szerintem maradj olyan testömegű amilyen vagy, a hasadra meg edz rá rendesen !
2019. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 valóban, bár ránézésre nincs lapos vagy keskeny mellizmom, egyszerűen a vállövem rohadt keskeny, meg előre esik mindkét vállam. Ritka szar genetika, pont ez miatt mindig is szar nyomó voltam, 150-es max. fölé sosem tudtam menni. De ez van, ezzel kell "gazdálkodni". :D
2019. máj. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

38 nyak? Vékony? Az enyém 34...


Ehhez mit szedsz?

2019. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt a 10 %-ot honnan veszed?


Miket kajálsz amúgy egy átlagos nap? Kb hány kalóriát eszel?

2019. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kissbazsa ***** válasza:

Nem a centi számít, sőt még csak nem is a súly. Az arra van, hogy saját adatainkat számosítsuk és lássuk nem csap-e be a szemünk? Mert a lényeg, hogy mit mond a tükör! Ha ledobod a ruhát arányos amit látsz? Kérdezz meg egy nőt is, hogy neki tetszik-e? Ez azért fontos, mert sok embernek testképzavara van a rájuk ömlő audiovizuális szeméttől amiben a tökéletességet sulykolják.


Ha nagyon szálkásítasz tömeget is veszítesz. Ez normális. A magazinok sztárjai gyógyszerekkel érik el, hogy ne veszítsenek izmot szálkásításkor. Azok is akik azt hazudják, hogy tisztán érték el, miközben üvölt róluk a trenbolon használat.

Az is normális, hogy egy szálkás test vékonynak látszik ruhában. Viszont szinte kiterjed ha lekerül a póló. Szálkásítás után viszont könnyebb tömeget növelni. A céljaidtól függ, hogy mit kell tenned. Mindkettő csak egy állapot és nem végcél.

2019. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!