Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi az ideális pulzus...

Mennyi az ideális pulzus zsírégetéshez?

Figyelt kérdés

Mert nekem 145-160-ig kb. szokott lenni kocogásnál természetesen kocogás elején 145 a végén 160.

16/F



2019. ápr. 30. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

Ne fuss, ne is kocogj! Hátráltatja az izom épülést. Súlyzó edzés menjen. Konjugált periodizáció, edzés utáni tejsavó izolátum, glutamin, bedurranásfokozó.


Ez hozza az eredményt nem a futás.

2019. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Így van. Mar 1000x leírtuk izomepites es futás egyutt nincs !!!
2019. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

160 az már nagyon sok.


[link]


Első 2 idiótára ne hallgass, kanapé huszárok, akik életükben nem edzettek. Azt mondja nincs izomépítés és futás egyszerre. Öcsi, nézz meg egy sprintert, azok elég sokat futkoznak és jobban néznek ki mint te vagy én valaha fogunk.

2019. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Öcsi azok tele is vannak koksszal! Szerinted egy 16 évesnek cuccoznia kéne? Eszednél vagy te?
2019. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Meg ne buildert linkelj már. Öcsi! Ez neked hiteles forrás?
2019. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Elolvastam ezt a cikket. Ez egy hulladék, haszontalan iromány.
2019. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

#1,#4,#5,#6, azaz 52%-os, tegnap még te szóltál le egy válaszolót ennél a kérdésnél: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__986..


idézlek:


"Igenis vannak testalkat típusok!


Akármit is állít a troll. Ennek a 74% nak az a hobbija, hogy mindenre azt állítja, hogy hülyeség, hatástalan, áltudományos stb. Soha semmit nem támaszt alá, csak vádol és becsmérel másokat.



Igazi szánalmas, nyomorult élete lehet."


A mostani válaszaidat végigolvasva, ennél a kérdésnél


"Ne fuss, ne is kocogj! Hátráltatja az izom épülést. Súlyzó edzés menjen. Konjugált periodizáció, edzés utáni tejsavó izolátum, glutamin, bedurranásfokozó.



Ez hozza az eredményt nem a futás."


Rád tényleg azt lehet mondani, hogy egy igazi nyomorult élettelen vagy. Másokat szólsz le és utána meg te vezeted félre a másikat? Igen élettelen vagy, nem foglak trollnak nevezni, mert nem vagy vicces..

2019. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos egy darab 52% os van az oldalon...
2019. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát érdekes, mivel tegnap a fent említett kérdésben 53%-os volt a válaszadó, akit idéztem. És ennél még csak az érdekes, hogy magadra vetted az előbbi válaszom, tehát ebből már lehet következtetni, de legyen neked igazad, attól még félrevezeted a kérdezőt.
2019. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor az a 150 nekem még ideális zsírégetéshez?
2019. máj. 1. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!