Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sértő, ha valakinek azt...

Sértő, ha valakinek azt mondják, hogy könnyű így kinézni annak, akinek jó a genetikája?

Figyelt kérdés
Hogy ha nem csinálna a fekvésen kívül semmit, akkor is ilyen jól nézne ki?
2019. máj. 1. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem sértő, inkább dicséret!
2019. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Whitewolf19 ***** válasza:
60%

Az élet igazsága, hogy nem mindenkinek ugyanaz az áldás jutott.. van aki jobb testfelépítéssel és arányokkal indul.. a másik viszont fejben oda tudja magát jobban tenni és így jobb teljesítményt érhet el.


Én a magam részéről a gyarló és pazarló.. fekvő, lusta.. tohonya.. életmódot akármennyire is jó külsővel rendelkezik valaki, elítélem.

2019. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

"Sértő, ha valakinek azt mondják, hogy könnyű így kinézni annak, akinek jó a genetikája?"


Sok esetben a jó genetika annyit jelent, hogy nem zabája tele magát cukros cuccokkal minden nap


Egy kövér ismerősöm derekasan diétázott. Ebédre Norbi update madáradag, majd 3 dl tejeskávé cukorral és tejszínhabbal + egy kis csoki (merthogy éhes maradt:D)

2019. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MadSeal ***** válasza:
100%
Igenis számít a genetika. Pl. én évek óta heti 5 edzéssel (abból 3 intenzív kickbox, 2 meg erő-állóképességes köredzés) és 2000-2500 körüli hétköznapi odafigyelt tápanyagbevitellel (hétvégén több azért, de a kalkulált 3500öt nem szoktam túllépni) zsírosabb vagyok, mint az egyik haverom, aki semmit nem sportol és 3szor annyit eszik, mint én. Nekem látszik vagy 4, neki mind a 6 kockája. Egy másik ismerősöm meg semmi edzéssel (táncra jár, de annak ha 5% köze van hozzá, előtte is így nézett ki), olyan izmos, mint akit szteroidos tápszerrel itattak gyerekkorában. Szóval jah, számít és aki ilyen szerencsésebb genetikával rendelkezik, annak az alap, hogy el kell fogadnia az ilyen beszólásokat, viszont ha okos vagy, akkor nem fogsz ilyeneket mondani senkinek, max ha megszólnak téged. Persze ahogy adoniszi fizikummal sem születik senki, úgy vágnivalónak sem. A genetika mentségnek viszont nem opció. Bárki nézhet ki jól, csak valakinek kicsit több munka, valakinek kevesebb. De ez az élet bármely területére érvényes, szóval szerintem nem mondtam újat.
2019. máj. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!