Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen könnyű a test...

Miért ilyen könnyű a test súlyom a kinézetemhez képest?

Figyelt kérdés

Csak fehérjét és BCCA-t használok, 80kg vagyok és 182 cm, viszonylag szálkás, egész nagy izmokkal is (lábnap sem kihagyva, a vádlim is szép), erő is meg van. Még is sok ismerősöm akiknek kisebbek az izmaik, szálkásabbak mint én, de gyengébbek is valamivel, alacsonyabbak is, még is sokkal nehezebbek mint én, akár 5-10 kg-al. sokan azt hiszik 90-100 kg körül mozgok. Miért lehet ez? Egy ismerősöm szerint lehet azért mert a belsőszerveim köré lehet nem nő zsír ha olyan a genetikám és emiatt lehetek ilyen könnyű, ez lehetséges?


A válaszokat előre köszönöm.


2019. ápr. 28. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem általában nem hiszik el, hogy 95kg vagyok.


Az izom nehezebb mint a zsír, plusz ha nem szoros pólót vagy pulcsit viselsz ebben a kategóriában még nem is látszódik olyan szinten.


Küldj képet priviben. Az is lehet hogy izmosabbnak hiszed magadat mint ami vagy. Gyakori az önképzavar a testépítésben mindkét irányban...

2019. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van hasonló ismerősöm.78kg de sokkalta többnek néz ki.

Ez az illúzió végett van.

Vékony a csontozata és az izületei de az izmai kerekek és teltek.

Gondolom te is ilyen vagy.

Ez egy genetikai adottság testépítés szempontjából.

2019. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj glutamint is egyébként!
2019. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy váll hát csuklya amiktől nagyobbnak nézünk ki.
2019. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!