Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak otthoni súlyzós + saját...

Csak otthoni súlyzós + saját súlyos edzéssel lehet fejlődést elérni?

Figyelt kérdés
Ha nem is kiváltani a konditermet, de 50kg-s súlyzószettel lehet elérni látható fejlődést 80kg testsúlyról? Normál étrenddel, és némi táp.kiegészítővel.
2019. máj. 4. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kerul valami sokba venni hasznaltan meg tarcsat. Ketkezes rud + tarcsa eleg, azzal a mellizmon kivul mindenre tudsz edzeni. Melle huzodzkodas tolodzkodas fekvotamasz stb aztan szerintem egy jo megjelenest összehozol siman. Egy allvany + pad se artana kesobb ha komolyan csinalod.
2019. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Hacsak nincs otthon egy saját termed.
2019. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, én fejlődők

2,5 éve edzek itthon, mióta anya vagyok.es fejlődők, picit lassabban mint teremben, mert nincsenek gépek+ csigák

De van állítható padom, francia rúd, egy kezes krud, két kezes rúd,bokasulyt, rasistence Band, szőnyeg, kesztyű, és tárcsák 68kg ig (nekem elég, a 48kg-omhoz) max veszek ha már nem lesz elég.

Ezek mind nem egyszerre lettek beszerezve. Összesen 80-90ezer Ft körül jöttem ki.

Tárcsák és bokasulyt használt, de jó állapotuak.


Fehérjét iszom, de inkább az étkezés e adok bele anyait-apait. Nagyon odafigyelek..

2019. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb 200 ezer volt az egész.


Erőkeret, pad, húzódzkodó, tolódzkodó, két darab kétkezes rúd, egy francia rúd, két egykezes, 200 kiló tárcsa, gimnasztikai gyűrű

2019. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1: Mivel most fogom kezdeni, ezért szerintem az 50kg tárcsasúly (2x25-ös szett egykezesekben) elég lesz egy ideig. Utána nyilván majd bővítem, de a későbbiekben, ha emberi alakot szedtem össze akkor nyilván megyek terembe.


#2: Remek.


#3: Köszönöm, hogy leírtad, nekem helyhiány miatt nem megoldhatóak a gépek, nem anyagi szempont miatt. Terembe sem azért nem járok, mert nem tudnék, hanem mert elég gyatra az kinézetem, de ha némileg összeszedtem magam, utána menni fogok. Kitartást kívánok neked a továbbiakhoz!


#4: Igen nagyjából képben vagyok, hogy milyen gépek kellenének, viszont helyhiány miatt nincsenek. De ahogy fentebb leírtam, a súlyzós edzésekkel csak egy alapot akarok összehozni, az meg nem lehetetlen, ugye? :)

Egyébként nem akarok én fullos testet, csak a 80kg-ról egy 90-95-re felcsúszni, csak nem zsírban.


Köszi mindenkinek!

2019. máj. 8. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy? 90-95 kiló zsír nélkül elég lehetetlen ezekkel az eszközökkel, kemény konditermi edzésekkel fogod elérni maximum, akkor is csak ha min 190 vagy. Nem olyan könnyű izmosodni mint ahogy sokan gondolják. Elején nősz mint a gomba de aztán egyre nehezebb lesz felszedni a kilókat. 50 kilós súlyzószett + sajáttestsúly édeskevés ehhez.


4-es voltam

2019. máj. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Gép nekem sincs egy pici szobám van, és ott van bent minden. Tényleg egy kis kamra méretű. Pont befer minden. Tehát nagy hely nem kell, a kitöréseket, vagy ilyesmiket meg mindig a nappaliban csinálom. 😅😊
2019. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érthető amúgy h nme zsirban, de teljesen izomba sem fogsz ennyit otthon vagyis de évek alatt.. Valamennyi zsír is felgog menni, de nem fogod észre venni.
2019. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!