Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik variációval járok jobban?

Melyik variációval járok jobban?

Figyelt kérdés
Azzal szedek fel több izmot ha elkezdek tömegelni. Vagy azzal ha maradok inkább 70-72 kg kőrnyékén! Mert , hogy hétvégente bulizni járok és ha 72 kg felett vagyok és nem nagyon tudok enni olyan 12-16 óráig! Akkor hajlamos vagyok 3-4 kg-vel is lejjebb menni. És az már túl sok max 1,5-2kg még oké lenne! Azt még talán vissza tudom szedni hamar. De még az is itt van , hogy én elég nehezen hízó vagyok. Kb olyan 30-40%-ban mezo vagyok 60-70%-ban ekto. Mert egészségtelenebb kajákból tudok hízni. Viszont ez sajnos egyenlőre szüleimtől is függ! És kb 6-8 hónapig van még időm az edzésre. Utána éretségire tanulok, jővő nyáron meg valami munka és nem lesz időm edzeni! Tehát addigra fel akarnék menni olyan 82-84 kg-re. Még pedig egyrészt nagyobb darab akarok lenni és úgy izmosabb is! Másrészt, 70 kg-sen nyeszledt vagyok. De pont rosszul vagyok az inkább lennék 66-67 kg! Mert akkor legalább jó kockás lenne a hasam meg gyors lennék. Meg ugye járok 9 hónapja gyúrok kb. Meg fél éve járok Deffendo-ra. És jó vagyok önvédelemből meg jól verekszek! Viszont az erőm nem biztos , hogy elég arra , hogy egy 2 méter magas 140-155 kg-s izmos idegbeteg ellen meg védjem magam! Mert sajnos már kötött belém ilyen ember. Persze oda merek állni. Meg jelenleg is valószínűleg lesz balhém egy 95 kg-s gyerekkel! Egy lány miatt.

2019. máj. 7. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne tömegelj sehova. 66-67 kiló bőven jó. Deffendó hülyéskedés, helyette wintsung menjen.

Az jól müködik a 2 méteres 150 kilós idegbetegek ellen, mert pont, hogy a vékonyabb kisebb emberek nagyon gyorsak és bammbamm mire lép egyet a melák paff vége is van.

2019. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De 66-67 kg-re nem tudok le menni. 70-72 kg vagyok ezzel a süllyal meg szerintem még nem olyan gyors!! Meg egy nagy ember is lehet viszonylag gyors!
2019. máj. 7. 16:43
 3/4 A kérdező kommentje:
És csak 180 cm magas vagyok!
2019. máj. 7. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
minek verekedni egyáltalán? Azért akarsz nőni hogy utcán elverj mást? Kicsapnak egy kést azt semmit nem ér tömeg meg önvédelem.
2019. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!