Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki próbálta már a 200...

Valaki próbálta már a 200 fekvőtámasz edzést?

Figyelt kérdés

Haver csinálta ezt az edzést, vagyis csinálja még most is. Kb. 3 hónapja kezdte, de nagyon látható rajta. Nem is hiszem, hogy mást nem csinált csak azt.

200 variált fekvőtámasztól naponta tényleg szemlátomást lehet fejlődni egy-két hónap alatt?



2019. márc. 10. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ez mit takar? 200 fekvő naponta, heti hányszor? És milyen variációkkal?


Egyébként ha nulláról kezdte, el tudom képzelni, hogy látványos fejlődés, az elején mindig ez van.

2019. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

200 fekvő minden egyes nap. Azt mondta, hogy felteszi a lábát székre, a kezeit máshogy tartja stb.

Nulláról kezdte igen, de ezt a formát fent fogja tartani akkor is már, még ha többet nem is fejlődik.

2019. márc. 10. 16:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamint erősebb is lesz, jobb állóképesség, nemde?
2019. márc. 10. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, fent tartja, nem azt mondtam. Csak lehet azért vetted észre ennyire a változást, mert előtte nem csinált semmit. Egyébként, sokan lebecsülik, de a saját testsúlyos edzés is lehet kemény, függ milyen minőségben csinálják, és mennyit.


Mostanában én is elkezdtem beletenni az edzésembe pár gyakorlatot, és van haszna. Napi 200 meg azért nem kevés.

2019. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp. Nem rég olvastam, hogy újonnan azt bizonyították be, hogy a szívnek nagyon jó a fekvő.
2019. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, így mondta ő is. Egészséges, mivel jót tesz a szívnek, jobban bír mindent (vagyis jobb a kondíciója). Gondolom nem hiába csinálják a saját testsúlyos edzéseket az élsportolók is.
2019. márc. 10. 16:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Bár már volt, hogy előttem 220-akat is csinált annyira hozzászokott a szervezete.
2019. márc. 10. 16:15
 8/8 Gerincesen válasza:

Ez szuper! pont most olvastam egy komoly cikket, ami ezt ajánlja, ha megfájdulna a váll fekvőtámasz közben.


"200 fekvő minden egyes nap. Azt mondta, hogy felteszi a lábát székre, a kezeit máshogy tartja stb."

2019. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!