Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Czibók László miért okoskodik...

Czibók László miért okoskodik ennyi témában?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, joga van hozzá. Néhány videója tetszik is (bár kissé bicskanyitogató az arrogáns stílusa), de bőven mond butaságokat is.

Például egyik az egyik videóban azt mondja, hogy ha egy zenének nagy a nézettsége a youtube-on, akkor az vszínűleg jó is.

Vagy biciklisek kapcsán kifejti, hogy egészségtelen dolog nagyvárosban tekerni, amit az újabb kutatások egyértelműen cáfolnak.

Egy másik videóban az ellenzék viselkedését kifogásolja, és hát lerí róla, hogy nem igazán érti a politikát, el is mondja, hogy annyira nincs képben, mert nem követi.

A kérdést úgy is feltehettem volna, hogy az ilyen embereknek honnan van önbizalmuk ahhoz, hogy olyan témákban is osszák az észt, amelyekhez alig értenek.



2019. máj. 10. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Hatalmas rejtett agressziót vélek felfedezni benne.


Azt, hogy ennyi mindenhez "ért", azt nem tudom hogy...

2019. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Mert voltaképpen nem ért ezekhez a témákhoz és csak a véleményét osztja, amire úgy tűnik vevők az emberek mert követik bőven.

Ha csak egy-két témában posztolna, amikhez ért negyed ennyi követője sem lenne. Szerintem ez nem önbizalom kérdése, pusztán megjátszotta és bejött neki.

2019. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
A legtobb dologgal kapcsolatban a celkozonseg azt hallja tole amit szeretne. A legosibb modja a kozonsegszerzesnek. Sot a temavalasztasok is, tipikusan ugyan azt a reteget celozzak, mint a stilusa es a velemenye. Ami nem feltetlenul baj, aki tudja hogy "kell" tajekozodni az o mondandojabol is le tudja szurni azt ami szamara hasznos, kb. ugy erdemes kezelni mint egy Builderes iromanyt, vagy egy Natgeos dokumentumfilmet, a tobbi youtube bloggerrel egyutt.
2019. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Tipikus trash youtuber.Amivel nincs baj mert én szeretem az ilyeneket.Régebben kajálás mellé beraktam a videóját másik ablakba és közben facebookoztam vagy intéztem a leveleimet.

De már erre is unalmas.

Azért okoskodik ennyi témában mert szereplési vágya van (vagy csúnyábban feltűnési viszketegség).

2019. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Ő a tipikus esete annak a mondásnak, hogy nem mindegy, hogy egy okos ember hülyéskedik, vagy egy hülye okoskodik.
2019. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez amúgy ki? Ismerni kéne?
2019. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ő csak feldob egy témát, és elmondja a véleményét. Nem kell egyetérteni vele, én nem látom okoskodásnak, valójában azért hiszik okoskodásnak némelyik ember, mert nem ért vele egyet. Ő olyan, van egy véleménye, stílusa, nem egyezik sokszor az enyémmel, de nem is kell hogy egyezzen, éppen azért nézem meg a videoit, mert más. Nem rosszabb, se nem jobb, csak más. Néha megnézem a videoit.

Nem kell kritizálni, ja és nem kötelező megnézni.

2019. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mindenki arról mond olyan véleményt és akkor amikor ő akar.Ne te mond meg az itt lévőknek hogy kritizáljanak e valaki vagy sem.

Mindenki azt csinál amit akar neked se kötelező olvasni az itteni kommenteket ha nem tetszik :D

2019. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

# 4/8


én is hírolvasás + ímélezés közben hallgattam :)

a trash jutuber jó kifejezés, tényleg az, de engem akkor is zavar, ha vki nagy magabiztossággal mond baromságokat, ahogy azt ő teszi néha komolyabb témáknak. Ha ez tudatos, és így akar követőket szerezni, akkor profi, bár sztem inkább csak közléskényszere van.

2019. máj. 13. 08:19
 10/18 A kérdező kommentje:

# 7/9


mindenki azt kritizál, amit akar, ha tetszik neked, ha nem, ha vki okoskodik a jutubon, akkor viselje el, vonatkozik a rajongóira is.

véleményt meg nehéz mondani anélkül, hogy megnézném.

ja meg elég vicces ez a „nem kell kritizálni” mantra, miközben Czibók úr folyamatosan kritizál másokat :D

2019. máj. 13. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!