Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Lábedzésnek elég 15 perc szobabiciklizés? 17/f

Közepes fokozaton. Ér valamit? Csak combot edzi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szobakerékpár, lábedzés, comb, vádli

máj. 16. 09:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Napközben nem tudok edzeni. Ilyenkor foglalkozások vannak a speciális felzárkóztató iskolában.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/12Időpont máj. 16. 11:27 Privát üzenet

Igazad van, én is troll vagyok. De én csak azokat bántom, akik direkt félrevezetnek, provokálnak, stb.. másokat.

Amúgy jó iskola lehet, *csöndben*

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/12Időpont máj. 16. 12:34 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A futás (napi 30 perc) egy héten 3 vagy a fekvőtámasz, húzódzkodás emel a tesztoszteron szintemen? Vagy a szobabiciklizés esetleg? Közepes tempón 1 órán keresztül? Saját súllyal...
Ha 10 perc szobabiciklizés alatt 200 kalóriát tudok elégetni, akkor nekem nem szükséges 1 órákat aerob-oznom?
Napi 40 perc szobabiciklizés mennyire lesz hatásos? Nyárra latszodni fog a változás? Természetesen étrend változtatással. 174cm/68kg és 62-64kg szeretnék lenni.
Edzésnek nevezhető napi 40 perc szobabiciklizés? Átlag 25 km, és kb.800 elégetett calória. Ez jó?
Napi 2,5 km 12 km/h-s futás - kezdetnek,20 perc szobabiciklizés maximum fokozaton, és 1 óra zsírégető torna segítségével, mindennapos ismétléssel le lehet adni másfél hónap alatt...
Szálkásításnál napi 40-50 perc szobabiciklizés elég, vagy több kéne? Illetve milyen nehézséggel, vagy az mindegy?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!