Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Középsuliban miért nézik...

Középsuliban miért nézik egyből "koxosnak" azt aki elkezd edzeni és azáltal izmosabb lesz?

Figyelt kérdés
idegesítő mikor leszólják a másikat ezel a titulusal és ennyivel meg van magyarázzva hogy másabb lett tuti illegális szereken él. Tudom hogy nem egy ritka és szégyen dolog ez de az meg milyen hogy valaki rendesen él de más dolgokat terjesztenek róla suliba

2019. máj. 18. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mert amikor a gizda gyerek két hét után úgy felfújódott mint a michelin gumiember az a jelenlegi tudomány állása szerint lehetetlen koksz nélkül.
2019. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MadSeal ***** válasza:

A legtöbben a fehérjeporokat is valami csodaszerhez hasonlítják, ami egy az egyben bekerűl az izomba. Már az a szó, hogy ,,porozás,, csak rosszat jelenthet...Jah, nem...

Ezeket el kell engedni, magad miatt csinálod az egészet. Elég az, ha te tudod magadról, hogy tiszta vagy. Inkább így legyen, mint fordítva, hogy nyomsz valamit, de semmi látszata.

Persze amikor egy 40 kilós babaarcú gyerek felszed 20 kilót egy nyár alatt és vikingeket megszégyenítő arcszőrzete lesz, az már más tészta. Olyankor jogos a megítélés.

2019. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo hogy valaki 20kgot szed fel egy nyar alatt...
2019. máj. 19. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

7 éve edzek, nagyon szép eredményekkel.


Az első félév alatt 30kgot fogytam, majd 60kgról fel mentem a mostani 95kgos súlyomra.


Még soha senki sem vádolt meg semmivel, pedig izmos vagyok.


Egyedül orvosok szoktak rákérdezni, de nekik gondolom kötelező vagy éppen hozzám hasonlóaknál fontos ahol elképzelhető a használat.


Egyik osztálytársam középiskolában meg a kategóriájában világbajnok kajakos volt. Rettenetesen durván nézett ki gimnázium alatt ... senki sem vádolta meg soha.


Rossz társaságban vagy...

2019. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a suliban van igy, legtobb laikus azokon a sztereotipiakon el amin az intelligens sportrajongo tarsadalom mar reg tultette magat (feherje=por=tabletta=szteroid=lufi izmok=joskabacsi ugy is gyorsabban as fel 10 hektart 38 fokban aso nellul=soha nem lesz gyereke, nem szamit hogy mar van 3=biztos kicsi a pocse stb...).

Vagy nem veszel tudomast rola, vagy nem szem elott iszod meg a feherjet.

Egyesek mar annyira butak hogy ha izmosabb vagy mint az atlag, bemesz egy gyrososhoz es nem gyrost zabalsz hanem rizst csirkehussal, radmondjak hogy ahha, csirke+rizs=tuti koxol. En shakerben viszek reggel 1-2 fozet kavet az irodaba, ha almos vagyok elkortyolgatom. Izmosabb vagy mint az atlag+shaker van a kezedben=tuti koxolsz. Salatat eszel csirkevel=nyulak zabalnak ilyen szarokat +tuti koxolsz.

El kell ezeket engedni, nagyon primitiv emberek vannak.

2019. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!