Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A linkelt 4 napos edzéstervek...

A linkelt 4 napos edzéstervek közül szakmailag melyik a legjobb? Tudom, hogy egyéne válogatja, de melyik van legjobban felépítve?

Figyelt kérdés

1, [link]

2, [link]

3, [link]



2019. máj. 20. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3. linken lévő. Bár azért változtnék annyit rajta, hogy a lábhoz tennék guggolást a hack helyett. Illetve a sok gépes gyakorlatot cserélném szabadsúlyosra.
2019. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy jobban jársz ha te teszel össze magadnak egy edzéstervet
2019. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2.

Az elsoben tul sok a sorozat, a vallnal nyomas elott van oldalemeles, egyeb aprosagok. Profi szinten jol mukodhet, hobbi gyuros szinten kevesbe mint a 2.

A harmadik egy vicc, a melledzest egy nyomo gyakorlatra es harom kiegeszitore epiti. A labedzesben konkretan nincs semmilyen jellegu guggolas, az egesz labedzest a vadlival kezdi, ami meg labtolasnal is fontos stabilizalo szerepet tolt be, legnagyobb hulyeseg az edzes elejen lefarasztani. A hatedzesben minden csigas bohockodas van, csak a ket alapgyakorlat hianyzik hatra: dontott evezes, huzodzkodas. Ezeket nem lehet helyettesiteni gepes gyakorlatokkal. Vall es tricepsz edzesbol is hianyzik a nagy sulyos nyomo jellegu gyakorlat. Az egesz edzestervben ketto (!) nyomas van, abbol az egyik egy elofarasztott fej fole nyomas. Felejtsd el.

2019. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is a másodikra gondoltam inkább, de szeretten volna megkérdezni másokat is akik jobban értenek hozzá nálam.
2019. máj. 20. 11:32
 5/11 anonim ***** válasza:

A neten talalhato edzestervek 80 szazaleka ertelmetlen... Multkor nezegettem őket hátha találok valami jot,de tenyleg olyan az osszes mint ahogy elottem leirtak. Irj magadnak egyet, lenyeg hogy a szabadsulyos alapgyakorlatok legyenek benne + huzodzkodas,tolodzkodas, egykezes fureszeles, oldalemeles, vadli, vallvonogatas, szuknyomas, tricepsznyujtas, valami bicepsz gyakorlat


Mas szerintem nem igen kell annak aki hobbibol csinalja. ( lehet valamit kihagytam)

2019. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj a neten található edzéstervekkel, hogy valaki csak úgy összehány pár gyakorlatot ès kész.
2019. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez igy van. Tipikus 4*4 minden izomra, a gyakorlat jelleget, izomfaradast, izomcsoport parositast, pihenoidoket (mind a gyakorlatok mind az edzesnapok kozott), izuletek legoptimalisabb, legkimelobb terheleset, az egyen testfelepiteset, terhelhetoseget teljes mertekben figyelmen kivul hagyva. Katyvasz kaosz, bar a szemelyi edzo tarsadalom munkassagat alapul veve (tiszt. a kivetelnek!) nem csoda, ahhoz hogy valaki felhanyjon egy ilyet a netre, meg az a 2*6 honap kepzes sem szukseges.
2019. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Eddig is egy mondhatni saját edzéstervem volt 3 napra, de most több időm van ugyhogy gondoltam szétbontom 4napra, ezért kerestem valami támpontot melyik lenne a legjobb.
2019. máj. 20. 17:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy csináld,hogy A: felsőtest B: alsótest és ABXABXX felosztásban egy héten. Így kétszer megtudsz edzeni egy izmot ami naturálban mindenképp előnyös, viszont az ilyen tervhez kell egy megfelelő izomzat is már különben nem fogod bírni. Hajrá!
2019. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolso a tippet! Az a gond, hogy a lábam fejlődik a leggyorsabban, így a két alsótest edzés kellőképpen eldeformálná az arányaimat. Lábaim elég gyorsan fejlődnek a többi testréssemhez képest ugyhogy a 2 per hét edzés rá az biztos sok lenne.
2019. máj. 20. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!