Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van? Ha én izmos vagyok...

Miért van? Ha én izmos vagyok de nem vagyok zsirparna akkor hogy van az hogy aki nulla izom de dagadt az erősebb szval szkanderban lenyom egy dagi az mi? Ez?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert a zsírja alatt ott az izom. Illetve, próbálj meg +x kiló felesleggel élni nap mint nap. Kb alig akarnál megmozdulni az elején. Pusztán mozgatni azt a többlet súlyt már izmosít. Persze ez nem mindig van így, de az erős emberek is messze zsírosak.
2019. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olxan nincs hogy nulla izom
2019. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ki mennyire izmos nem azt jelenti, hogy ki mennyire erős.
2019. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ezt így nehéz megmondani. Linkelnél képeket, hogy mit tartasz izmosnak és milyen az akin szerinted nulla izom van, de dagadt?
2019. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Megpróbálom dekódolni: szóval te valószínűleg vékony vagy, akin egy viszonylag kis mennyiségű izom is meglátszik, az ellenfeled meg egy "dagi" volt, akin te csak a zsírt láttad és nem érted, hogy hogyan nyomott le. Jól értem?
2019. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Technika. Nézz sok youtube videót erről
2019. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Abban erősödik meg hogy a hájas testét mozgatja.
2019. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!