Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv ez jó így?

Ez az edzésterv ez jó így?

Figyelt kérdés

Meddig lesz ez így elegendő ,vagy már most is kevés?

13 hónapja edzek, úgy tudom , hogy második évben max 8 kg izom

jöhet fel tehát így fel jöhet kb másfél 1 kg izom?

Első kőrben:

8 húzodzkodás

12 toloczkodás

12 lábemelés

néha gugolok is 12 gugolás

20 hassprés

20 lábemelés


2.kőr

10 huzi

16 tolodzkodás

15 lábemelés

ha gugolok akkor abból is 15

27 hassprés

27 lábemelés


Ez így elég lesz nekem? Főleg ha tömegelek? 181 cm magas vagyok és 81-81,5 kg-re akarok fel menni, elvileg akkor még nem leszek duci ugye elvileg megoldható a dolog úgy , hogy 15-16% körüli maradjon a testzsír százalékom ?! Bár lehet , hogy most így nyárra max a 78 lesz meg, Jelnleg vagyok 74-75 kg vagyok és most 14% a testzsírom kb! Szerintem max 82-83 kg-ig jutnék el úgy , hogy ne lassúljak be és ne legyek duci!?



#izom #sport #tömegelés #Edzésterv.Testépítés
2019. máj. 22. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ez így bemelegítésnek jó egy súlyzós edzés előtt. Nem cikizésből mondom. Ennyitől nem sok tömeg fog jönni.

2. évben 8 kg izom, ha rendes súlyzós edzésterved van, jó az étrended, és elegendő a pihenés is.

2019. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

magadhoz mérten tedd edzést ha nem jársz kondiba és kb ezek ismétlések maxok mennek kb akkor viszonylag jó de több szériába kellene csinálni meg nem ártana súlyokkal csináni ezeket is pl táskával +10-20-30kg

fekvőtámaszt ne hagyd ki szerintem az nagyon alap gyakorlat. Meg egy lábas guggolás is menjen úgy ahogy bírod pl súlyal vagy nélkül persze szerintem konditerem még mindig jobb választás

2019. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz ezzel látható izmosodást elérni...nemhogy 8 kilót...:D Súlyzós edzéssel is maximum akkor szedsz fel ennyit,ha minden klappol.
2019. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy saját testsulyosnak nem rossz,de legalább 4-5 kort csinálj,es nehezitsd!
2019. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez... nem elég. Többet kéne csinálni testrészekre, variálva. Less rá pár teljes testes edzéstervre.
2019. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!