Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend nélküli edzésben lehet...

Étrend nélküli edzésben lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Étrend nélkül azt értem, hogy mivel dolgozom éjjel is ezért kevésbé tudom betartani, hogy egy életmódhoz hozzászokjon a szervezetem.

Természetesen megvan a kellő fehérjebevitel de azt, hogy miből hány gramm naponta és hány órakor azt nem tudom betartani.

Így is borítékolható a fejlődés?


2019. máj. 22. 17:52
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
eleinte igen de éjszaka is lehet enni :D
2019. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszek éjszaka is, csak nincs meg az a rendszer, hogy reggeli-ebéd-vacsora...
2019. máj. 22. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha folyton ejszaka dolgozol akkor igazabol mind1 ha minek hivod az etkezeseket csak egyel rendszeresen eleget megfelelo minosegu kajat ha viszont neha nappal neha ejszaka dolgozol akkor meg ha megfelelo a kajad se varj tul jo eredmenyeket.
2019. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát egy rendes étrendben nincs is "reggeli-ebéd-vacsora".

Beszámozott étkezések vannak, attól függően, hogy az ember éppen fogyni akar, vagy tömeget pakolni magára.

Ha a 3 óránkénti étkezésre tudsz figyelni, és a makrók úgy nagyjából megvannak, fejlődni fogsz, nyilván nem olyan tempóban.

Egyébként én is gyakran vagyok éjszakás, viszont én étrend szerint eszek. Viszem este az előre lemért kaját, és szünetbe megeszem, napközbe alvás után ugyan ez.

Szerintem ez csak akarás kérdése..

2019. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!