Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv rendben van?

Ez az edzésterv rendben van?

Figyelt kérdés

[link]


Lentebb találjátok az edzéstervet.

Ha ez nem oké, akkor tudnátok mást ajánlani?


2019. máj. 23. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdőként szerintem egy teljes testes átmozgató tervvel kellene kezdeni. Halado szinten szerintem jó kis terv ez, bár jobb lenne heti kétszer is megedzeni egy izmot ha birod. Naturalban jobban fejlodsz ugy.
2019. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átmozgatót csináltam 1.5 hónapig, viszont nem igazán éreztem azt, hogy 1 gyakorlattal lefarasztanam a testem, pedig a súlyokat direkt úgy válogattam, hogy épp hogy menjen a 10-12 sorozat a végefelé. Ezért gondoltam, hogy kipróbálom inkább az osztott edzéstervet.
2019. máj. 23. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hasat minden nap edzenék, plank, side-plank mehet minden nap, de nem bukásig, csak bukás közeli ideig.

Amúgy az edzésterv rendben van. Talán a vállnál még betennék egy döntött törzsű oldalemelést, vagy egy homlokhoz húzás csigán gyakorlatot, a váll hátsó részének erősítéséhez.

2019. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Has ugyanolyan izom mint a többi...nem kell negyszer leedzeni egy héten, 2-3 alkalom boven eleg. Guggolas,felhuzas,dontott torzsu evezes ugyis edzi valamilyen szinten. Probald ki az alsotest-felsotest edzest ABXABXX felosztasban.Igy kétszer meg tudsz edzeni egy izmot, így jobban fogsz fejlodni. Nem kell 4 gyakorlat egy izomra, elég ilyenkor meg egy vagy kettő. Szabadsulyos alapgyakorlatokra helyezd a hangsúlyt: Felhuzas,guggolas,fekvenyomas,evezes,vallbol nyomas, bicepsz ruddal Kiegeszitesnek: Huzodzkodas, tolodzkodas, oldalemeles, vallvonogatas, tricepsz nyujtas, skull crusher, egykezes fureszeles, merevlabas felhuzas + mehet gép is.


Irj magadnak egy tervet aztan csinald azt :D

2019. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!