Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem érzem a vállam se a hátam...

Nem érzem a vállam se a hátam eddzés közben, csak a karom dolgozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Helyesen csinálom a váll hát eddzéseket. Régóta fogyozom, fogytam is sokat viszont az eddzést a sulyosat komolyan, most szeretnem elkezdeni. Vall hateddzes, de szinte a legtobb eddzes kozben a bicepszemet erzem mindig, meg a karom, miert?17F
2019. máj. 25. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es izomlazam is max mellre volt még, de leginkabb kar tiszta izomlaz
2019. máj. 25. 19:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak feltételezem, de mint a kezdők többsége, talán te is mellre és karra edzel a legtöbbet, és így persze ott van izomlázad, illetve sokunkkal van ez így, hogy a hátában ritkán van jelentős izomláz.

Ami az izom érzetet illeti (ezért csúnyán le fognak pontozni) hülyeség azt keresni, főleg kezdőként. Csak csináld a gyakorlatot, helyes kivitelezés mellett minél magasabb súllyal, és úgy fogsz fejlődni, a hónapok, évek alatt pedi fokozatosan ki fognak alakulni az agy izom kapcsolataid.

2019. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én felpontozzlak tess

Egyébbként kezdőként honnan tudod hogy helyesen csinálod?

Ha nem hídalsz és nem gyűrüd be a lapockáid a padba a fekvenyomás közbe akkor vállból és tricepszből nyomod.

ugyan úgy többinél hátból és mellből kell csinálni nem karból. Egyébbként meg ha csinálsz rendesen felhúzást attól fixen hátad nőni fog. Ha jól csinálod a fekvenyomást attól meg a mell.

2019. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!